• Обновено
Pysrych Pneumatic Push За Поврзување На Фитинг 4mm OD 5 Начини Вграден Колектор Унија Пластични Конектори За Брзо Ослободување Фитинзи За Воздушни Линии 2 парчиња

Pysrych Pneumatic Push За Поврзување На Фитинг 4mm OD 5 Начини Вграден Колектор Унија Пластични Конектори За Брзо Ослободување

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

●Име На Производ Рамките На Унијата Вкрстено Тип Фитинзи Притисни Брава. ●Материјал●Пластика, месинг со никел, нерѓосувачки челик итн. Притисни-за-поврзување цевка врска на пет крајот .Доброто капаче за ослободување може да издржи поголем и посилен притисок без сопнување. ●Работен Притисок€145 Psi®Работна Температура€32/158°F. Q Предност F. Q Брза и едноставна инсталација, наменета за користење за поврзување со полиетиленски, најлонски и СТП цевки. Течен медиум : компримиран воздух, вакуум; Работен Притисок : 0-990 Kpa/0-145psi; Негативен притисок : - 100kpa/-14,5 psi Работна Температура : 0-70°C/32-158w. Црево за апликација : СТП, ПА, ЈП. Материјал на телото : месинг обложен со никел, ПОМ И ПБТ. Печат прстен : NBR. Заклучување фати : никел цинк легура. Заклучување канџа : нерѓосувачки челик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�