• Обновено
Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40
Во магацинот.

Залиха

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бело/ бело светло (ОД 3300 K ДО 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодлива осветленост, совршено ги задоволува сите ваши потреби. Ова е вашето идеално светло за прстен за пренос во живо, фотографија, селфи, снимање видео На Јутјуб и така натаму.!. [Цврст Држач за статив 360] Надграден не телескопски статив изработен од висококвалитетен алуминиум, најдобро користен на биро може да се прилагоди од 1 инч до 7,25 инчи, видете слики. Можете лесно да го заклучите на вашата погодна висина. Исто така, може да работи како столна ламба поради тоа што е опремена со мини статив штанд. Постабилен и покорисен од другите. [Универзален Држач За Телефон] Користејќи го ротирачкиот дизајн 2-во-1 360, го комбинира држачот за вратот на металниот мобилен телефон и држачот за прстенести светла, поддршка за прицврстување на телефонот во вертикална или хоризонтална, искористете го максимумот од овој круг светлина. И тој е прилагодлив, може да се прилагоди на повеќето мобилни телефони, се додека големината на екранот на телефонот не надминува 7 инчи. [Далечински Управувач и USB Напојуван] доаѓа со bluetooth далечински управувач, компатибилен е со IPHONE IOS и Android. Поврзан преку Bluetooth и можете да фотографирате/видеа без да го допирате вашиот мобилен телефон на 10 метри/ 32 стапки. USB-портите може да се користат со повеќе уреди, како што се поврзување НА USB-полнач, мобилен , компјутерски домаќин и лаптоп. [Држач за телефон И Држач За Светло] Секое Светло За Прстен Тек Стиз има држач за телефон од 360 степени и статив што може да се повлече кој без напор ви помага да снимите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување! Држачот за телефон е погоден за подлога и повеќето паметни телефони. Максимално 10-инчно Прстенесто Светло Со Држач за Статив компатибилен со Вашиот Mx 2 Затемнет со 3 режими на боја и 10 нивоа на осветленост, погоден е за речиси сценарија, совршен за видео во живо/ You Tube/ фотографирање на селфи/ осветлување на шминка и многу повеќе. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодени 3 Опции За Светла Боја-Топло Бело Светло.●Целосна Осветленост Од 10 Нивоа-Задоволете ги сите ваши потреби за извор на светлина.●Максимум 120 Надградени LED Светилки-Снабдување над 35% подолг работен век од другите.●Целосно Движење Од 360 Степени со Прилагодлив Тип Клип - Обезбедете повеќе избори за вас.●БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ Управувач за лесно Снимање Со BLUETOOTH со IOS или Android, плус способности За Вклучување/Исклучување и кршење} ПОДОБРУВАЊА : ●контролорот за осветленост е во кабелот, а безжичниот далечински управувач е за контролирање на вашиот мобилен телефон за снимање, стартување/запирање на снимање видео. УСБ-Кабелот прави прстенестото светло да може да се користи на отворено.●Шминката од нашата прстенеста светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледате попривлечно.●Преносот во живо во целосни 3 режими на бои и прилагодувањето на осветленоста на 10 обезбедуваат најдобро осветлување за вашиот пренос во живо.●ИНСТРУКЦИИ : ●Ставете ја основата на маса, биро или која било рамна површина.●Зашрафете го држачот на телефонот на светлото на прстенот.●Следно, зашрафете го топчестиот спој на основата, а потоа зашрафете го светлото на прстенот.●Контролата на копчето 4 ви овозможува да го вклучите/вклучите светлото НА LED прстенот, да го промените режимот на осветлување и лесно да ја прилагодите осветленоста по ваш вкус.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце