• Обновено
Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40
Во магацинот.

Залиха

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бело/ бело светло (ОД 3300 K ДО 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодлива осветленост, совршено ги задоволува сите ваши потреби. Ова е вашето идеално светло за прстен за пренос во живо, фотографија, селфи, снимање видео На Јутјуб и така натаму.!. [Цврст Држач за статив 360] Надграден не телескопски статив изработен од висококвалитетен алуминиум, најдобро користен на биро може да се прилагоди од 1 инч до 7,25 инчи, видете слики. Можете лесно да го заклучите на вашата погодна висина. Исто така, може да работи како столна ламба поради тоа што е опремена со мини статив штанд. Постабилен и покорисен од другите. [Универзален Држач За Телефон] Користејќи го ротирачкиот дизајн 2-во-1 360, го комбинира држачот за вратот на металниот мобилен телефон и држачот за прстенести светла, поддршка за прицврстување на телефонот во вертикална или хоризонтална, искористете го максимумот од овој круг светлина. И тој е прилагодлив, може да се прилагоди на повеќето мобилни телефони, се додека големината на екранот на телефонот не надминува 7 инчи. [Далечински Управувач и USB Напојуван] доаѓа со bluetooth далечински управувач, компатибилен е со IPHONE IOS и Android. Поврзан преку Bluetooth и можете да фотографирате/видеа без да го допирате вашиот мобилен телефон на 10 метри/ 32 стапки. USB-портите може да се користат со повеќе уреди, како што се поврзување НА USB-полнач, мобилен , компјутерски домаќин и лаптоп. [Држач за телефон И Држач За Светло] Секое Светло За Прстен Тек Стиз има држач за телефон од 360 степени и статив што може да се повлече кој без напор ви помага да снимите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување! Држачот за телефон е погоден за подлога и повеќето паметни телефони. Максимално 10-инчно Прстенесто Светло Со Држач за Статив компатибилен со Вашиот Mx 2 Затемнет со 3 режими на боја и 10 нивоа на осветленост, погоден е за речиси сценарија, совршен за видео во живо/ You Tube/ фотографирање на селфи/ осветлување на шминка и многу повеќе. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодени 3 Опции За Светла Боја-Топло Бело Светло.●Целосна Осветленост Од 10 Нивоа-Задоволете ги сите ваши потреби за извор на светлина.●Максимум 120 Надградени LED Светилки-Снабдување над 35% подолг работен век од другите.●Целосно Движење Од 360 Степени со Прилагодлив Тип Клип - Обезбедете повеќе избори за вас.●БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ Управувач за лесно Снимање Со BLUETOOTH со IOS или Android, плус способности За Вклучување/Исклучување и кршење} ПОДОБРУВАЊА : ●контролорот за осветленост е во кабелот, а безжичниот далечински управувач е за контролирање на вашиот мобилен телефон за снимање, стартување/запирање на снимање видео. УСБ-Кабелот прави прстенестото светло да може да се користи на отворено.●Шминката од нашата прстенеста светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледате попривлечно.●Преносот во живо во целосни 3 режими на бои и прилагодувањето на осветленоста на 10 обезбедуваат најдобро осветлување за вашиот пренос во живо.●ИНСТРУКЦИИ : ●Ставете ја основата на маса, биро или која било рамна површина.●Зашрафете го држачот на телефонот на светлото на прстенот.●Следно, зашрафете го топчестиот спој на основата, а потоа зашрафете го светлото на прстенот.●Контролата на копчето 4 ви овозможува да го вклучите/вклучите светлото НА LED прстенот, да го промените режимот на осветлување и лесно да ја прилагодите осветленоста по ваш вкус.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с