• Обновено
Голема точка на среќа Ханука Менора - кутии за подароци за квадратни фаворити - кутии за лакови на забавата на Чанука - сет од 12

Голема точка на среќа Ханука Менора - кутии за подароци за квадратни фаворити - кутии за лакови на забавата на Чанука - сет

DEN 271.84
Во магацинот.

Залиха

Сет од 12 кутии за појавување. Професионално печатено двострано. Боксот ќе пристигне рамно. Големина за складирање на предмети внатре : висока 3,5 инчи. Потребно е одредено собрание. Кутиите со лак вклучуваат : 12 кутии за подароци со теми од Ханука Менорах. Секоја големина на кутијата мери должина од 3,5 инчи x 3,5 инчи ширина x 7 инчи висина. Кутиите со лак се идеални за мали подароци и третмани кои се високи под 3,5 инчи (висина за складирање на предмети во затворена кутија). Кога се склопи и затвори, секоја кутија создава 3Д-хартија во форма на лак со квадратно дно. Симпатични кутии за подароци : Оваа мала, затворена кутија за фаворизи може да се полни со домашни третмани (забавна кутија за кекс), партиски ситници или благодарност за подароци. На забавата, секој гостин ја наполни својата кутија за лак на Ханука Менора со закуски од бифе од бонбони или користете како забавна кутија за плен. Гостите ќе се забавуваат погодувајќи какво изненадување содржи секоја кутија за подароци. Снабдување со премиум забава : Кутиите со лак се професионално печатени и двострани на хартија со тешки картони, со сјај сличен на фото. Тие се рачно склопени, индивидуално проверени, а потоа внимателно спакувани. Лесно собрание : Боксот на Ханука Менора ќе пристигне рамно. Секоја кутија за лак има линии за бразда и нумерирани јазичиња за лесно преклопување. Завршете го склопот на DIY со преплетување на горниот дел од кутијата за да создадете тродимензионален лак. Пакувањето ќе вклучува упатства за склопување. Направени во САД : Ханука Менорах Чанука Бокс -кутии за одмор се дизајнирани и произведени во нашиот објект Висконсин користејќи материјали што се направени во САД. Кутиите со лак вклучуваат : 12 кутии за подароци со теми од Ханука Менорах. Секоја големина на кутијата мери должина од 3,5 инчи x 3,5 инчи ширина x 7 инчи висина. Кутиите со лак се идеални за мали подароци и третмани кои се високи под 3,5 инчи (висина за складирање на предмети во затворена кутија). Кога се склопи и затвори, секоја кутија создава 3Д-хартија во форма на лак со квадратно дно. Симпатични кутии за подароци : Оваа мала, затворена кутија за фаворизи може да се полни со домашни третмани (забавна кутија за кекс), партиски ситници или благодарност за подароци. На забавата, секој гостин ја наполни својата кутија за лак на Ханука Менора со закуски од бифе од бонбони или користете како забавна кутија за плен. Гостите ќе се забавуваат погодувајќи какво изненадување содржи секоја кутија за подароци. Снабдување со премиум забава : Кутиите со лак се професионално печатени и двострани на хартија со тешки картони, со сјај сличен на фото. Тие се рачно склопени, индивидуално проверени, а потоа внимателно спакувани. Лесно собрание : Боксот на Ханука Менора ќе пристигне рамно. Секоја кутија за лак има линии за бразда и нумерирани јазичиња за лесно преклопување. Завршете го склопот на DIY со преплетување на горниот дел од кутијата за да создадете тродимензионален лак. Пакувањето ќе вклучува упатства за склопување. Направени во САД : Ханука Менорах Чанука Бокс -кутии за одмор се дизајнирани и произведени во нашиот објект Висконсин користејќи материјали што се направени во САД.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�