• Обновено
Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач За Терариум Вештерка Топка

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84
Во магацинот.

Залиха

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс стабилен и безбеден, не се ниша или паѓа надолу. Не се деформирани или фрлени. Мултифункционален : овој држач за држач за дисплеј може да одговара на домот,декорацијата на свадбата,продавницата или просторијата за состаноци итн.Одлично за топка за вештерки, стаклен терариум,мини фенер,стаклени вазни,мини ветрови, Божиќен украс итн. Креативен Подарок : Додадете убав допир на украсување на секаков вид соба и донесете му на вашиот пријател и семејство добро расположение. Тоа може да биде свадбен подарок или роденденски подарок за вашиот пријател или семејство. Домашна Декорација : Елегантни орнаменти виси во полу-кружната железна рамка погоре, ноќе во вашиот дом за да додадете мистериозна боја.Оживување на современата идеја во безвременски стил и ви овозможува да ги прикажете вашите украсни растенија на нов нов начин.Секој ден можете да видите таква љубов кон декорација. Гарантирана Услуга : Вашето задоволство е загарантирано! 100% задоволството на клиентите е нашата цел.Поради транспорт на долги растојанија, за сите можни неисправни производи, ве молиме контактирајте не бесплатно, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение. Кликнете На копчето "Додај во кошничка" за да го украсите вашиот надворешен простор за живеење или настан сега!. Спецификација : Материјал : Големина На Железо (Висина*Ширина) : 9"*5 " Опис : украсите што висат на металниот држач, тркалезната основа може да бидат добри фиксни украси, не е лесно да се скршат. Можеби имате некои мини-шофершајбни да висат од куката на овчарот. Ставете ги во близина на прозорецот на викендицата или каде што ветрот може да ги фати за да обезбеди нежна мелодија. Само закачете ја стаклената топка на црниот метален држач, а потоа ставете ги и држачот и земјината топка на која било маса, полица или шалтер за да донесете елегантен, привлечен стил во вашиот дом. Можете да закачите мал сад засаден во центарот на железната рамка, а потоа да ја поставите железната рамка на која било рамна површина за да го декорирате вашиот дом или градина. Пакет : 2 x Железо Pothookstand.

Основни карактеристики

Material:
Iron
Size(Height*Width):
9*5
Description:
The ornaments hanging on the metal stand, round base can be a good fixed ornaments, not easy to break.:
Maybe you have some mini-windchimes to hang from the shepherd's hook. Place them :
near the cottage window or wherever the wind can catch them to provide a gentle melody.:
Just hook the glass globe onto the black metal stand and then place both stand and globe:
on any table, shelf, or counter to bring elegant, eye-catching style to your home.:
You can hang a tiny pot planted in the center of the iron frame and then place the iron frame :
on any flat surface to decorate your home or garden.:
Package:
2 x Iron Pothookstand :

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з