• Обновено
X-Ree 10 PCS 3V 17000RPM Висок вртежен момент 2мм Дија вратило за редуктор Микро DC Geared Gear Box Електричен мотор (10 PCS 3V 17000 вртежи во минута Coppia Elevata 2 Mn Dia Riduttore Albero Micro DC Motoriduttore A ingranag

X-Ree 10 PCS 3V 17000RPM Висок вртежен момент 2мм Дија вратило за редуктор Микро DC Geared Gear Box Електричен мотор (10 PCS

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Земја на производство : Кина; Материјал : Метал. Нето тежина : 138g; Содржина на пакет : 10 компјутер X DC менувач мотор. Главна боја : сребрен тон, црн; Напон : DC 3 V. Големина на вратилото : 8m_m x 2m_m/0.31i_n x 0.08i_n (h*d); Брзина : 17000rpm (Dimensioni 'albero : 8 mn x 2 mn / 0,31' 'x 0,08' '(H*d); Velocità : 17000 вртежи во минута. Големина : 20m_m x15m_m x 25m_m (l*w*h) ( Dimensioni : 20 mn x15 mn x 25 mn (l * w * h). Земја на производство : Кина; Материјал : метал. Нето тежина : 138g; Содржина на пакет : 10 парчиња x DC менувач мотор. Главна боја : сребрен тон, црн ; Напон : DC 3 V. Големина на вратилото : 8 M_M X 2 M_M / 0.31i_N x 0.08 I_N (H*D); Брзина : 17000rpm (димензија 'алберо : 8 mn x 2 mn / 0,31' 'x 0,08' '( H * D); Velocità : 17000 вртежи во минута. Големина : 20m_m x15m_m x 25m_m (L * W * H) (Dimensioni : 20 mn x15 mn x 25 mn (L * W * H). 10 PCS 3 V 17000rpm Висок вртежен момент Micro DC Micro DC Geared Box Electric Motordescription : * Електричен цилиндричен облик и 2 терминални конектори.* Голема замена за 'рѓосаниот или оштетен DC мотор на машината. Уреди за враќање на монети, играчки мотор итн. Материјал : Металопесо Нето : 138 g; Contenuto della Конфезионе : 10 PZ X CC Motoriduttore Colore Principale : Tono Argento, Ner_O; Tensione : CC 3 VDimensioni 'albero : 8 mn x 2 mn / 0,31' 'x 0,08' '(h * d); Velocità : 17000 вртежи во минута : 20 mn x15 mn x 25 mn (l * w * h).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување
  • Обновено

Рустикално Езеро Правила Туш Завеса Фарма Кафеава Сина Гроздобер Штала Врата Дрвени Инспиративни Цитати Кабина Ложа Кампување

DEN 271.84

Големина и материјал 71 инчи долг х 71 инчи широк, Вклучува 12 бесплатни куки, 100% мек полиестер Рустикално �

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н