• Обновено
ZXDY Кристал Кристал Кристал Панделки Пластични 24 Редови Сјајна Дијамант Rhinestone Мрежа Заврши Ролна Партија Украси Балони

ZXDY Кристал Кристал Кристал Панделки Пластични 24 Редови Сјајна Дијамант Rhinestone Мрежа Заврши Ролна Партија Украси Балони

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Решетката Со Лента Од Кристал Има Сјајна Површина, Оваа Дијамантска Лента Од Кристал Ќе Обезбеди Сонлив Сјај За Вашата Пригода, А Сјајната Површина Ќе Додаде Повеќе Шармантно Чувство На Вашата Забава Или Свадба. Овие Панделки Се Изработени Од Висококвалитетна Пластика Со Кристал, Издржлива И Мека, Лесно Обликувана Во Формата Што Ја Сакате И Може Да Се Користат Долго Време. Површината Е Пенлива Блинг, Што Може Да Ве Натера Да Се Истакнете. Овие Дијамантски Обвивки Со Ленти Од Кристал Прават Извонредна Декорација За Секоја Прослава, Вклучувајќи Свадби, Празници, Тушеви За Невести И Бебиња, Дипломи, Годишнини, Празници И Сезонски Настани И Многу Повеќе. Може Да Се Користи За Украсување Свадбени Колачи, Свеќи Од Столбови, Букети За Невести, Чаши За Вино, Вазни И Многу Повеќе! Одлично За Многу Настани, Како Свадби, Тематски Забави, Тушеви За Невести И Бебиња, Дипломи, Годишнини, Празници И Сезонски Настани!. Флексибилно е Да го Свиткате Во Посакуваната Форма и Да Ја Одржувате Стабилноста, Исто Така Можете Да Ја Намалите Потребната Должина Без Да Го Збркате Остатокот. Боја : Розова, Жешка Розова, Виолетова, Сина, Светло Сина,Црна,Црвена,Златна, Зелена,Зелена,Кафе, Сребрен Материјал : Пластика големина : 11,8 см x90cm.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�