• Обновено
ZXDY Кристал Кристал Кристал Панделки Пластични 24 Редови Сјајна Дијамант Rhinestone Мрежа Заврши Ролна Партија Украси Балони

ZXDY Кристал Кристал Кристал Панделки Пластични 24 Редови Сјајна Дијамант Rhinestone Мрежа Заврши Ролна Партија Украси Балони

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Решетката Со Лента Од Кристал Има Сјајна Површина, Оваа Дијамантска Лента Од Кристал Ќе Обезбеди Сонлив Сјај За Вашата Пригода, А Сјајната Површина Ќе Додаде Повеќе Шармантно Чувство На Вашата Забава Или Свадба. Овие Панделки Се Изработени Од Висококвалитетна Пластика Со Кристал, Издржлива И Мека, Лесно Обликувана Во Формата Што Ја Сакате И Може Да Се Користат Долго Време. Површината Е Пенлива Блинг, Што Може Да Ве Натера Да Се Истакнете. Овие Дијамантски Обвивки Со Ленти Од Кристал Прават Извонредна Декорација За Секоја Прослава, Вклучувајќи Свадби, Празници, Тушеви За Невести И Бебиња, Дипломи, Годишнини, Празници И Сезонски Настани И Многу Повеќе. Може Да Се Користи За Украсување Свадбени Колачи, Свеќи Од Столбови, Букети За Невести, Чаши За Вино, Вазни И Многу Повеќе! Одлично За Многу Настани, Како Свадби, Тематски Забави, Тушеви За Невести И Бебиња, Дипломи, Годишнини, Празници И Сезонски Настани!. Флексибилно е Да го Свиткате Во Посакуваната Форма и Да Ја Одржувате Стабилноста, Исто Така Можете Да Ја Намалите Потребната Должина Без Да Го Збркате Остатокот. Боја : Розова, Жешка Розова, Виолетова, Сина, Светло Сина,Црна,Црвена,Златна, Зелена,Зелена,Кафе, Сребрен Материјал : Пластика големина : 11,8 см x90cm.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�