• Обновено
Паркер ПБПП6ВФЕ4-Пк5 Топчест Вентил, Шипка До Женска Цевка, Полипропилен, Шипка 90 Степен Лактот, 3/8

Паркер ПБПП6ВФЕ4-Пк5 Топчест Вентил, Шипка До Женска Цевка, Полипропилен, Шипка 90 Степен Лактот, 3/8

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Вградените врски Со Ликвифит, Вистинско И Пар-Барб ја елиминираат потребата за секундарно монтирање. Дизајнот со низок профил овозможува лесно склопување и пристап таму каде што просторот е ограничен. Двонасочен проток непријател максимална продуктивност. Ги исполнува барањата на фда и нсф-51 за контакт со храна. Широк опсег на хемиско прифаќање. Паркер полипропиленски топчести вентили дизајнот отпорен на корозија ги прави идеални за единици за филтрирање на вода, машини за кафе и пијалоци и разни други апликации за течности. Произведен Од Паркер, произведен во Соединетите држави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња
  • Обновено

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИНудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети р

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�