• Обновено
Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач За Стакло - Со Футрола

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68
Во магацинот.

Залиха

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Рапторот е опремен со 6 алатки, вклучувајќи преклопни ножици за одговор при итни случаи, секач за ремени, секач за прстени, линијар, клуч за резервоар за кислород и прекинувач за стакло од карбид. Клештите со повеќе алатки се неопходност за домашен живот, патувања и кампување. Бисавч. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Издржлив квалитет и изработен од нерѓосувачки челик, најлон исполнет со стакло и карбид.Структурата е цврста и издржлива,не е лесна за ' рѓа или бледнее и може да се користи долго време. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Компактен и лесен,лесен за носење.Можете да го ставите во куќиштето или да користите џебен клип гарантира дека никогаш нема да ја напушти вашата страна. Фантастичен ПОДАРОК : карактеристиките на ножиците се уникатен и значаен подарок за некои важни луѓе. 1* Мултифункционални Ножици 1*Случај.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�