• Обновено
Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран Огледало Од Нерѓосувачки Челик, Сребр?

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00
Во магацинот.

Залиха

Дизајнер : Тојо Ито. Во 18/10 нерѓосувачки челик. Безбедна машина за миење садови. Припаѓа на комплетен сет на рамни садови. Комплет за рамни садови. Комплетната услуга за прибор за јадење за маса " МУ " е дизајнирана од Тојо Ито. "МУ" на Јапонски значи Шестоаголник. Остар, но со допир на чувствителност и елеганција. Линеарен, но сепак со органски квалитет на растенијата. Имаме намера да ги префрлиме нашите познати сензации со стапчиња за јадење на прибор за јадење. (Тојо Ито). Овој прославен котел со птицата што пее кога водата ќе зоврие беше голем успех кога беше воведен во 1985 година, а За Алеси претставуваше состанок на одлични методи за дизајн и масовно производство, комбинација што мајкл Грејвс работеше напорно за да ја постигне, применувајќи го својот личен визуелен код кој ги спои влијанијата Од Арт Деко До Поп-Арт, па дури и јазикот на цртаните филмови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол