• Обновено
PLOKM Android Автомобил Стерео Радио За Bmw X3 E83 2004-2012 Со Apple Carplay Android Auto, 9 Инчен Екран На Допир Bluetooth Автомобил Радио СО GPS Навигација WIFI USB

PLOKM Android Автомобил Стерео Радио За Bmw X3 E83 2004-2012 Со Apple Carplay Android Auto, 9 Инчен Екран На Допир Bluetooth

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

[Компатибилни модели] android автомобил аудио За Bmw X3 E83 2004-2012, ве молиме потврдете го моделот за купување. [ГПС Систем За Навигација] Вграден глобален систем за позиционирање, сеопфатен приказ на картата, синхронизиран приказ на сообраќајните услови во реално време. Дисплеј, синхроно прикажување на сообраќајните услови во реално време, брзо и прецизно позиционирање. [Повеќе функции] Поддржуваат USB/Bluetooth/Wi Fi. поврзете Bluetooth за да остварувате повици без раце, да пуштате музика, да складирате контакти и плејлисти. Поврзете Wi-Fi за пристап До Интернет. Поврзете " USB+Bluetooth "(Или Wi Fi+Bluetooth), потоа кликнете на апликацијата "Лесно Поврзување". [Андроид Автомобил Стерео] андроид верзија 12 автомобил стерео со моќни 1gb+16 GB/2 GB+32 GB/4 GB+64 GB/6+128 GB, 1080p видео декодер, Вистинска боја 24 HD дисплеј. 9 " HD екран на допир со висока резолуција за одлично визуелно искуство. Ве молиме проверете ја сликата за детали. Вградениот процесор за звук со висока верност со вграден микрофон обезбедува јасни повици и звук . Bluetooth 5.0 е лесен за спарување со повеќето паметни телефони за преземање и остварување повици или уживање во висококвалитетно аудио стриминг без раце. Компатибилен За Bmw X3 E83 2004-2012 овој автомобил стерео Радио Глава единица мултимедијални видео плеер.приклучоците на сите кабли и рамката може целосно да се совпаднат со оригиналниот автомобил без промена или оштетување на оригиналната жица на автомобилот. € СО USB влезови порти, и може да биде директно интерфејс со камерата, DVR_ Поддршка Carplay, контрола на воланот (треба да се научат на воланот) Навигација вклучува : 1 € рамка 1 € глава единица (екран) 1 € Моќ Темперамент(Приклучок И Игра) Големина На Екранот : 9" Функција : GPS, Стерео,OBD2, DSP, Car Play, DVB+, android auto, Вграден Микрофон, Сплит Екран, МЕНАЏЕР на датотеки, контрола на воланот на автомобилот, вградена врска со звучници : usb, 3g/4g Sim Картичка, вградена wifi комбинација : вграден gps, mp3 / Mp4 плеери, Радио тјунер, допир sc + забелешка : ① Ве Молиме Потврдете Го Тоа Пред купувањето. Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не и испратете ни ја централната контролна мапа на вашиот автомобил ②ур радио поддржува прилагодување,можете да ни ги испратите вашите барања, Да Прилагодите за вашиот автомобил ②ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро. Ние ќе ви обезбедиме услуги за поддршка, вклучувајќи инсталација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија
  • Обновено

Кабилок Божиќ Декор Божиќ Декор Свадба Декор 6 Парчиња Млеко Шише Свадба Бонбони Кутија Бебе Подарок Кутија Бебе Бонбони Кутија

DEN 305.92

Тинплејт СВАДБА БОНБОНИ КУТИЈА кутијата за бонбони е изработена од материјал што може да се користи дол

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја