• Обновено
Autosion Android 12 Радио 4+64GB Автомобил Радио GPS Стерео Глава Единица Нави Стерео WiFi За Hyundai Санта fe ix45 2013 2014 2015 2017 2018 DSP Bluetooth Carplay Android Auto

Autosion Android 12 Радио 4+64GB Автомобил Радио GPS Стерео Глава Единица Нави Стерео WiFi За Hyundai Санта fe ix45 2013 2014

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

За Хјундаи санта Февикс45 2013 2014 2015 2016 2017 2018, ве молиме љубезно проверете ја втората галерија слика и кажете ни го вашиот оригинален автомобил радио стил а или Б Или Ц Или Д ?. ●Супер Андроид Систем●најновиот АНДРОИД 12 ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ, Окта-Јадро 1.8 Ghz. СО 4 GB RAM МЕМОРИЈА И 64 GB ROM ви нудиме побрзо и неспокојот искуство.Вграден Безжичен CARPLAY+Android Автоматски Вграден DSP (48 EQ) Поддршка 4 G SIM Картичка.1080p HD Видео, тоа ќе ви даде помазно и прекрасно искуство !. ●Повеќе ДИЗАЈНИ НА ИНТЕРФЕЈСИ ®Вградени во повеќе над 30 различни ДИЗАЈНИ НА ИНТЕРФЕЈСИ за серии на голем екран.онлајн ажурирање и преземање на располагање постојано.Шарени копче светлина. ●Главни Карактеристики●Поддршка за контрола на воланот, Bluetooth, Wifi. Вградена ГПС навигација, поддршка на онлајн и оф-лајн навигациски апликации. Вграден Wi Fi модул, поддржете веб сурфање и преземете масивни апликации од Android Store. 9~10.2" висока резолуција 1024*600p IPS екран на допир и Засилувачот TDA7850 4*50 W ќе ви овозможи одлично визуелно и аудитивно уживање. ●Професионална услуга по продажбата●време на Испорака 9~15 работни дена. Стерео доаѓа со 1 години Гаранција + доживотна услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања во врска со стерео автомобилот, слободно контактирајте не. За Хјундаи санта Февикс45 2013 2014 2015 2016 2017 2018, ве молиме љубезно проверете ја втората галерија слика и кажете ни го вашиот оригинален автомобил радио стил а или Б Или Ц Или Д ?. ●Супер Андроид Систем●најновиот АНДРОИД 12 ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ, Окта-Јадро 1.8 Ghz. СО 4 GB RAM МЕМОРИЈА И 64 GB ROM ви нудиме побрзо и неспокојот искуство.Вграден Безжичен CARPLAY+Android Автоматски Вграден DSP (48 EQ) Поддршка 4 G SIM Картичка.1080p HD Видео, тоа ќе ви даде помазно и прекрасно искуство !. ●Повеќе ДИЗАЈНИ НА ИНТЕРФЕЈСИ ®Вградени во повеќе над 30 различни ДИЗАЈНИ НА ИНТЕРФЕЈСИ за серии на голем екран.онлајн ажурирање и преземање на располагање постојано.Шарени копче светлина. ●Главни Карактеристики●Поддршка за контрола на воланот, Bluetooth, Wifi. Вградена ГПС навигација, поддршка на онлајн и оф-лајн навигациски апликации. Вграден Wi Fi модул, поддржете веб сурфање и преземете масивни апликации од Android Store. 9~10.2" висока резолуција 1024*600p IPS екран на допир и Засилувачот TDA7850 4*50 W ќе ви овозможи одлично визуелно и аудитивно уживање. ●Професионална услуга по продажбата●време на Испорака 9~15 работни дена. Стерео доаѓа со 1 години Гаранција + доживотна услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања во врска со стерео автомобилот, слободно контактирајте не.

Основни карактеристики

Најдобри понуди