• Обновено
Завиткајте крпа За Коса од микрофибер За Жени, Ултра Абсорбента Влакна За Коса За Брзо Сушење, Турбани Против Разлетување На Косата За Влажна Коса

Завиткајте крпа За Коса од микрофибер За Жени, Ултра Абсорбента Влакна За Коса За Брзо Сушење, Турбани Против Разлетување На

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

ИСУШЕТЕ ЈА КОСАТА БРЗО-Нашите крпи од микрофибер се состојат од револуционерни врвни влакна за коса кои се исклучително меки, абсорбента и ја сушат косата побрзо од другите обвивки за крпи за коса. Во споредба со нашите конкуренти, обезбедуваме двојно поголема дебелина и двојно поголема апсорпција. Виножито fabерс микрофибер главата крпа заврши ткаенина апсорбира повеќе од 10 пати неговата тежина во вода и овозможува вашата влажна коса да се исуши природно, намалувајќи го разлетувањето од употребата на фен. МЕКА теретана, спа, фризерски салон, патување, кампување, на отворено, плажа, базен, езеро, хотели, јога итн.! Ќе уживате во ефикасноста и удобноста што ја обезбедуваат нашите крпи за завиткување коса. ДОЛГОТРАЈНИ-нашите крпи за коса за жени се состојат од револуционерни врвни влакна за коса и се многу издржливи. Нашите Виножито drери пешкир за сушење коса може да се пере во машина и ќе изгледа добро како ново за стотици перења. Обезбедете ја вашата коса совршена нега, минимизирајте ја употребата на фен и намалете го разлетувањето. ЕФИКАСНО ЗА СИТЕ ВИДОВИ КОСА-microери на Виножито микрофибер крпа за коса е идеална за жени, мажи и деца. Ефикасно за сите видови коса : долга, кратка, кадрава, рамна, обемна, права, фина, груба, виткана, кадрава, брановидна, откачени прамени, обоена итн. Виножито perfectерс совршена крпа за нега на коса што сте ја покриле, без разлика каква текстура на коса имате!. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-уникатниот пресврт и две прилагодливи дрвени копчиња на нашата обвивка за крпи за коса овозможуваат целосно прилагодување на сушењето на косата и му овозможуваат да остане на место. Ова значи дека додека вашата коса се суши природно, без раце; можете да се облечете, да се шминкате, да ја проверите вашата е-пошта, да гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, да читате книга итн. удобно!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�