• Обновено
Гармин ПРО 550 Рачни

Гармин ПРО 550 Рачни

DEN 1198.40
Во магацинот.

Залиха

Бирачот за избор монтиран на врвот е за Нивоа на Вибрации и Стимулација (1-7). Зеленото копче работи Со тон и сите компатибилни додатоци, како Што Е Висинскиот Звучник. - Прекинувачот за вклучување избира кое куче се контролира (до 3 : црно, црвено или сино)-прогноза на прекинувачот ЗА Вклучување ("М" и " Ц "избира тип на стимулација и" А " е За Додаток. Горното црно копче избира "средно" ниво на стимулација (1-7) и ги вклучува светлата. - Долното црно копче избира "ниско" ниво на стимулација (1-7) и ги исклучува Светлата. - Притискање на двете црни копчиња во исто време избира "високо" ниво на стимулација (1-7). Вклучува-ПРО 550 рачни, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА адаптер, прирачник. ПРО 550 со докажана технологија За Три-Троника овозможува напредна обука за сериозен професионалец со лесен пристап до 21 ниво на моментална и континуирана стимулација, тон, како и можност за брзо префрлување помеѓу 3 кучиња 1. ПРО 550 има поставки за вибрации и тонови, светилници со далечинско управување на уредот за кучиња за да ви помогне да го лоцирате вашето куче при слаба осветленост, можност за додавање На Висински Звучник (купен одделно) и вграден Ограничувач На Барклим, активиран на уредот за кучиња, за да помогне да се одржи мирот дома. Интуитивна Обука Со 1 рака До 3 Кучиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �