• Обновено
Зијини 2.5 ИНЧЕН USB3.0 ДО SATA HDD Комплет, USB3. 0 ДО SATA Алатка Слободен Надворешен Хард Диск Комплет, Приклучок и Игра, Поддршка Макс 1TB HDD или SSD

Зијини 2.5 ИНЧЕН USB3.0 ДО SATA HDD Комплет, USB3. 0 ДО SATA Алатка Слободен Надворешен Хард Диск Комплет, Приклучок и Игра,

DEN 264.16
Во магацинот.

Залиха

Лесно Поврзување : ОВОЈ USB3. 0 ДО SATA HDD комплет ви овозможува лесно поврзување на 2.5 ВО SSD и HDD со КОМПЈУТЕР и Лаптоп за пренос на податоци или проширување на складирање. USB Напојува : Овој 2.5 во куќиштето на хард дискот се напојува СО USB, не е потребна надворешна моќност и поддржува приклучок и игра. Автоматско Спиење : оваа футрола за хард диск е дизајнирана со LED индикатор. И влегува во режим на мирување ако не се пренесуваат податоци долго време. Hdd Заштита : ОВА USB3. 0 HDD куќиште со заклучување на прекинувачот е дизајнирано да обезбеди целосна заштита за вашите 2.5 ВО SATA HDD или SSD. Поддржан 1 TB : овој случај на хард диск поддржува ДО 1 TB HDD или SSD, компатибилен со USB 3.0. Задоволување на вашите потреби за складирање датотеки. 1. Лесно Поврзување : ОВОЈ USB3. 0 ДО SATA HDD комплет ви овозможува лесно поврзување на 2.5 ВО SSD и HDD со КОМПЈУТЕР и Лаптоп за пренос на податоци или проширување на складирање.2. Поддржан 1 TB : овој случај на хард диск поддржува ДО 1 TB HDD или SSD, компатибилен со USB 3.0. Задоволување на вашите потреби за складирање датотеки.3. Автоматско Спиење : оваа футрола за хард диск е дизајнирана со LED индикатор. И влегува во режим на мирување ако не се пренесуваат податоци долго време.4. USB Напојува : Овој 2.5 во куќиштето на хард дискот се напојува СО USB, не е потребна надворешна моќност и поддржува приклучок и игра.5. Hdd Заштита : ОВА USB3. 0 HDD куќиште со заклучување на прекинувачот е дизајнирано да обезбеди целосна заштита за вашите 2.5 ВО SATA HDD или SSD.Спецификација : Тип На Ставка : USB3. 0 ДО SATA HDD Комплет Материјал : Пластичен Интерфејс : USBApplication : Погоден за 2,5 ВО SATA HDD или SSD (9,5 mm / 0,37 Во Висока)Како Да Се Користи : Список Со Приклучоци и репродукција : 1 x USB3.0 ДО SATA HDD Комплет1 x USB Кабел1 x Упатство За Употреба1 x Амортизирање пена.

Основни карактеристики

Item Type:
USB3.0 to SATA HDD Enclosure
Material:
Plastic
Interface:
USB
Application:
Suitable for 2.5in SATA HDD or SSD(9.5mm / 0.37in High)
How to Use:
Plug and play:
Package List:
1 xUSB3.0 to SATA HDD Enclosure:
1 x USB Cable:
1 x User Manual:
1 x Cushioning Foam:

Најдобри понуди

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор
  • Обновено

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33

организатор на пилули патување чанта кутија кутии за лекови случај 7 лекови диспензерот големи џебови з

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с