• Обновено
Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија Спална Соба

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените рабови и висококвалитетната површина на огледалото се грижат вашите полици или книги да не добијат гребнатини или траги од гребење. Материјал : железо, силна носивост. Карактеристики : со олеснување на досадната канцелариска средина, неуредните биро книги се распоредени со цел да се создаде добра канцелариска атмосфера. Сценарија за апликација : дневна соба, работна соба, трпезарија, спална соба, канцеларија, детска соба, лоби. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со производите и купувањето, со нетрпение очекувајте го вашето барање. База против Лизгање : Книгите со подлога од микрофибер можат ефикасно да ја зафатат секоја рамна, тврда, површина на масата,Да ви Овозможат да отстраните една ставка без да ги дислоцирате другите, да држите тешки книги, но нема да го изгребат вашиот мебел.Лесно поставени на која било полица, работна површина или маса, овие книжарници уредно ќе држат кое било списание, брошури или дури И Двд-А за уникатно украсно парче. Без разлика дали додавате шарм во вашиот дом, кафуле, канцеларија или книжарница, овие книжарници ќе го задржат сето она што изгледа гроздобер и организирано.● Материјал : железо_ Пакување : еден пар ® Љубезен потсетник : 1. Може да има некои грешки во вистинското мерење со рачно мерење, те молам прости ми.2. Поради светлината за снимање, различни монитори итн., може да има одредена разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот објект.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол