• Обновено
Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор На Лекови За Дневен, Неделен И

Организатор На Апчиња ЗА Патување ТМДФ со 8 Прегради – Кутија За Пилули За Пилули Отпорни на Влага-Контејнер За Пилули За Организатор

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

организатор на пилули. патување. чанта. кутија. кутии за лекови. случај. 7 лекови диспензерот. големи џебови за торби. мал пластичен додаток. 4 апчиња организаторите складирање. Останете организирани во движење : со нашата футрола за апчиња за патување, можете лесно да ги носите вашите лекови каде и да одите. Ултра-преносливата големина лесно се вклопува во вашата торба или џеб, што го прави совршен организатор на таблети за секојдневна употреба. Безбеден и цврст материјал : Изработен од безбеден и цврст материјал од житни влакна и пластика за храна, оваа кутија за таблети е изградена да трае. Организаторот на лекот е исто така еколошки, што го прави одличен избор за еко-свесни поединци. 8 прегради и етикети : Чувајте ги вашите апчиња организирани со помош на 8 прегради и етикети на садот за пилули. Јасните етикети го олеснуваат идентификувањето на вашиот лек, додека преградите одржуваат се што е организирано и лесно достапно. Доказ за влага и безбеден : диспензерот за пилули доаѓа со силиконски прстен за заптивки и двојна брава помагаат вашите апчиња да бидат безбедни и суви, дури и во влажни или влажни услови. Случајот останува безбедно затворен, осигурувајќи дека вашиот лек останува безбеден и заштитен. Широк спектар на бои : неделниот организатор на пилули доаѓа во розова, зелена, сина или беж боја за да одговара на вашиот стил и личните преференции. Со низа бои за избор, сигурно ќе најдете совршено совпаѓање за вашите потреби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.
  • Обновено

Н - РАДОСТ БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОЦИ Подарок За Денот На Мајката: Персонализиран Комплет За Рачни Отпечатоци и Отпечатоци за Бебиња.

DEN 1.33

Со вклучен комплет за боја, можете да внесете личен допир и креативност за да создадете подарок за мама �

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�