• Обновено
Зап Ме Лева Црн И Детокс Комплет 2Л | Бразилски Третман Со Кератин | Прогресивна Четка | Систем За Измазнување | Разлетување Бесплатно | Редуктор На Волумен | Права Кос

Зап Ме Лева Црн И Детокс Комплет 2Л | Бразилски Третман Со Кератин | Прогресивна Четка | Систем За Измазнување | Разлетување

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Јас Лева е 100% ефикасен третман, дизајниран за длабоко и интензивно лекување на оштетениот хаи. Јас Лева содржи макадамија и кокосови масла, кои ги обновуваат изгубените хранливи материи, промовираат екстремен сјај, мазност, усогласување и исто така прават косата да изгледа природно, без да ја остави тешка и мрсна. ПРОИЗВОД 100% ОРИГИНАЛЕН ОД БРАЗИЛ ??? Зап Ме Лева Црн И Детокс Комплет Бразилски Кератин Третман 2л ??? Ќе добиете : ️ ● Зап Ме Лева Црн 1л ️ ● Зап Ме Лева Детоксикација 1л Јас Лева е 100% ефикасен третман, дизајниран за длабоко и интензивно лекување на оштетената коса. Содржи макадамија и кокосови масла, кои ги обновуваат изгубените хранливи материи, промовираат екстремен сјај, мазност, усогласување и исто така прават косата да изгледа природно, без да ја остави тешка и мрсна. Со ист квалитет и самодоверба како порано, во своето пакување носи пософистициран концепт, обезбедувајќи и на вашата коса најдобра хидратација. Богата Со Керамиди, ја ревитализира и штити вашата коса, поврзана со Разлетување и носи повеќе свиленкаст и сјај. Исто така е дизајниран за длабоко и интензивно лекување на оштетената коса. Содржи Макадамија и Кокосови Масла, кои ги обновуваат изгубените хранливи материи, промовираат екстремен сјај, мекост, усогласување и исто така и даваат на косата природен изглед, без да ја остават тешка и мрсна. Чекор по чекор : ЧЕКОР 1 Нанесете шампон За Детоксикација на влажна коса 3 пати, а потоа исплакнете темелно со вода. По трет пат, оставете го 15 минути, а потоа исплакнете. 2 ЧЕКОР Поделете ја косата на 4 дела и нанесете Ме Лева Црна влакно по влакно. ЧЕКОР 3 Отстранете го вишокот производ, исушете ја косата целосно со фен за коса на ладна или топла температура. ЧЕКОР 4 за да го завршите процесот, испеглајте ја косата рамно во просек од 15 до 20 пати во секоја жичка. Почекајте косата да се излади, а потоа измијте ја со кој било шампон и регенератор што ви се допаѓа. Конечно, тоа може да биде и како и обично. И ПОДГОТВЕН! Косата е супер мазна, хидрирана и убава!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња
  • Обновено

3 Прстен Врзивно Средство Разделувачи Со Јазичиња-х 8 Јазичиња Разделувачи за 3 Прстен Врзива-Бело-Јазичиња За Врзива - Јазичиња

DEN 351.52

? ПАКЕТ ОРГАНИЗАТОР НА ДОКУМЕНТИНудејќи вкупно 100 парчиња, овој пакет за поднесување содржи 12 комплети р

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
  • Обновено

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Meizu MX 2 10 Инчи Со Далечински Управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 726.40

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в