• Обновено
Зап Ме Лева Црн И Детокс Комплет 2Л | Бразилски Третман Со Кератин | Прогресивна Четка | Систем За Измазнување | Разлетување Бесплатно | Редуктор На Волумен | Права Кос

Зап Ме Лева Црн И Детокс Комплет 2Л | Бразилски Третман Со Кератин | Прогресивна Четка | Систем За Измазнување | Разлетување

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Јас Лева е 100% ефикасен третман, дизајниран за длабоко и интензивно лекување на оштетениот хаи. Јас Лева содржи макадамија и кокосови масла, кои ги обновуваат изгубените хранливи материи, промовираат екстремен сјај, мазност, усогласување и исто така прават косата да изгледа природно, без да ја остави тешка и мрсна. ПРОИЗВОД 100% ОРИГИНАЛЕН ОД БРАЗИЛ ??? Зап Ме Лева Црн И Детокс Комплет Бразилски Кератин Третман 2л ??? Ќе добиете : ️ ● Зап Ме Лева Црн 1л ️ ● Зап Ме Лева Детоксикација 1л Јас Лева е 100% ефикасен третман, дизајниран за длабоко и интензивно лекување на оштетената коса. Содржи макадамија и кокосови масла, кои ги обновуваат изгубените хранливи материи, промовираат екстремен сјај, мазност, усогласување и исто така прават косата да изгледа природно, без да ја остави тешка и мрсна. Со ист квалитет и самодоверба како порано, во своето пакување носи пософистициран концепт, обезбедувајќи и на вашата коса најдобра хидратација. Богата Со Керамиди, ја ревитализира и штити вашата коса, поврзана со Разлетување и носи повеќе свиленкаст и сјај. Исто така е дизајниран за длабоко и интензивно лекување на оштетената коса. Содржи Макадамија и Кокосови Масла, кои ги обновуваат изгубените хранливи материи, промовираат екстремен сјај, мекост, усогласување и исто така и даваат на косата природен изглед, без да ја остават тешка и мрсна. Чекор по чекор : ЧЕКОР 1 Нанесете шампон За Детоксикација на влажна коса 3 пати, а потоа исплакнете темелно со вода. По трет пат, оставете го 15 минути, а потоа исплакнете. 2 ЧЕКОР Поделете ја косата на 4 дела и нанесете Ме Лева Црна влакно по влакно. ЧЕКОР 3 Отстранете го вишокот производ, исушете ја косата целосно со фен за коса на ладна или топла температура. ЧЕКОР 4 за да го завршите процесот, испеглајте ја косата рамно во просек од 15 до 20 пати во секоја жичка. Почекајте косата да се излади, а потоа измијте ја со кој било шампон и регенератор што ви се допаѓа. Конечно, тоа може да биде и како и обично. И ПОДГОТВЕН! Косата е супер мазна, хидрирана и убава!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол