• Обновено
ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен Стап На Ноктите Лепак На Ноктите-Мач?

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60
Во магацинот.

Залиха

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според различни ситуации.Верувам дека овие богати стилови на уметност за нокти, совети за нокти и комплет за нокти можат да додадат сјај во вашиот живот. ГОРС има широк спектар на лажни стилови на нокти од кои можете да изберете, вклучувајќи кратко притискање на ноктите, средно притискање на ноктите, долго притискање на ноктите со француски врв, комплет за нокти со гел х, совети за нокти од бадем, совети за нокти од ковчег, совети за квадратни нокти, богати совети за нокти се достапни во ГОР! Заштедете време и пари за повеќе луѓе, а исто така постигнете потрага по убавина! Que Service® задоволството На Клиентите е нашата највисока потрага.Меката еластична и беспрекорна линија на кутикулите совршено се усогласува со креветот на ноктите. Наместо да потрошите многу време и пари одејќи во салонот за нокти. Лажните нокти/лажните нокти може да траат подолго ако внимателно ги исчистите ноктите пред нанесувањето и избегнувате контакт со вода првиот час откако ќе ги носите.Земете нокти слични на салони за 5 минути!. ①Професионално, се фокусираме на дизајнот и продажбата на модата притиснете на ноктите,лажни нокти,лепак на ноктите,стап на ноктите,лажни нокти,акрилни нокти,вештачки нокти и продолжете со дизајнот на лажни нокти споредливи со салони. Ако сакате да го менувате дизајнот неделно, најдобро е да користите само лепак за желе. Ако имате било какви прашања во врска со несовпаѓање, можете да не контактирате во секое време. ●Носете Го Со Денови На Крајот-Вие Одлучувате!Ако сакате да добиете повеќе од 14 дена долготрајни, препорачуваме да користите лепак за нокти и лепливи јазичиња заедно. ①Прилики : КОМПЛЕТОТ ЗА нокти GORS gel x е лесен за ставање и соблекување и е погоден за разни социјални прилики, многу погоден за салони за нокти, самостојни домашни нокти, свадби, матурски, датуми, забави.Налепници за уметност за нокти во различни големини, погодни за вас да ги изберете советите за нокти што одговараат на вашите нокти. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме висококвалитетна помош!. ®Благодарам! искрена благодарност до сите членови на семејството кои избраа акрилен комплет за нокти ГОРС! Се надевам дека ќе имате одличен ден! Поради разликата во светлината, аголот и големината на прстите на секоја личност, ако има мала разлика во вистинскиот ефект, тоа е прифатливо. Што Ќе Добиете : кутија содржи 24 лажни нокти,датотека за нокти и 24 лепила за желе, стап од портокалово дрво,комплет памук за чистење, лажните нокти се поделени во 12 различни големини. €Совршен Подарок}овие притиснете на ноктите се совршен подарок за девојка, сопруга, жени и девојки.Со вашето внимателно друштво, НАЛЕПНИЦИТЕ ЗА нокти ГОР генерално можат да траат 3-7 дена ако користите лепак за желе и може да траат до 15 дена ако користите лепак за нокти.●Пријателски Притиснете на Ноктите zors сите лажни нокти, притиснете на ноктите, комплетите за нокти се направени од еколошки материјал од акрилна смола, кој е нетоксичен, невкусен и еколошки, нема да ви наштети на рацете. Лепило јазичето е најдобро за датум ноќ или мал настан.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце