• Обновено
Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки Капсули За Награди Партиски Услуги

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокалова, розова, црвена, зелена, светло сина, виолетова и бела (ве молиме имајте предвид дека капсулите за играчки се дистрибуираат по случаен избор); нашата капсула е околу 1,8 инчи/ 4,5 см. За Многу Прилики : возбудете ги вашите момци со минијатурни играчки и награди за бонбони на училиште или Велигден, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките и роденденските забави; овие проѕирни капсули за машини за џвакање се идеални за велигденски јајца, награди, услуги за забави, лов на богатство/ награди, натпревари за изненадување. Контејнери за складирање : овие проѕирни обоени кругови може да се применат и како контејнери за лов на бонбони За ноќта на Вештерките, контејнери За велигденски бонбони и контејнери за џвакање за помош; не заборавајте дека овие контејнери за складирање со капсули во боја се многу мали. САМОСТОЈНА Забава : можете да ги испробате овие празни капсули за џвакање со јасна боја и да ја искористите вашата имагинација за да направите што било, како што се украси за подароци или прекрасни висечки украси или да држите бонбони или играчки. Не Заглавувајте : капсулите за автомати од 2 инчи се подобри од капсулите од желади, бидејќи не заглавуваат во машината и тие се исто така многу погодни за автомати за џвакање. Карактеристики : празните тркалезни капсули со јасна боја се изработени од квалитетен пластичен материјал, флексибилни и цврсти, отпорни на абење и ја задржуваат својата форма. Можете да ги користите овие празни пластични капсули за да делите играчки За Велигденски јајца, награди во училница или мали тематски забави на роденденска забава или карневал. Спецификации : Материјал : пластична Боја : јасна Големина На боја : Околу 2 инчи/ 4,5 см пакетот вклучува : 150 х капсули за вендинг машина За Џвакање Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Мали предмети, надзор на возрасни е потребен кога го играат луѓе под 3 години. Играчки и полнила не се вклучени. Капсулите за играчки се дистрибуираат случајно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�