• Обновено
Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив Држач За Висина, 10 Затемнети И 3 Те?

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната работна моќност е САМО 12 W, поголема осветленост, посилен контраст, поголема заштеда на енергија. Прилагодлива Светилка : Поддржете 10 нивоа на затемнување, 3 префрлување на температурата на бојата, 4 нивоа на тајминг, моќна функција за задоволување на потребите на различната средина за снимање. Цврста Заграда : држачот за производот и основата имаат добра поддршка, без празнини во врската, можат цврсто да го поправат производот, а висината е прилагодлива на 23‑40см. Апликација : Погоден За работа, пренос во живо, селфи, студија, шминка, тетоважа, салон за убавина, салон, СПА ЦЕНТАР, студио за фотографија и други сцени. Нежна Мека Светлина : дизајн На Цел екран, мек и униформен светлосен ефект, нема да предизвика рефлектирачки ефект врз лицето, нема да ги иритира очите и ќе го направи лицето посјајно и поживописно. Спецификации : Тип На Ставка : Селфи Светлосен Материјал : алуминиумска легура + Напон На Абсадаптер : 100-240взиза : Прибл. 26см/10.24 во дијаметар Тип на приклучок : американски приклучок На Мониста на Светилки : 168 Струја На полнење 0,45-0,9 Индекс На Прикажување На Бои : РА>95луменска Вредност : 1000лм Температура на бојата : 3000К-6500К (3 прилагодливи во боја)Номинална Моќност : 12пресметка За полнење : интерфејс Тип-Ц интерфејселуминозна Површина : 176,6 квадратни сантиметрикако да се користи : притиснете го копчето за вклучување За Да Го Вклучите СВЕТЛОТО, притиснете го Копчето + или ‑ За Да Ја Прилагодите осветленоста, левото Копче Може Да Ја Прилагоди Температурата НА Бојата, А Десното Копче За Закажување Може Да Резервира ВРЕМЕ.Пакетелист : 1 х Селфи Светлина1 x Адаптер За Напојување1 x Телескопска Заграда1 x Завртка1 x Base Note : не допирајте го приклучокот со влажни раце, не ставајте го на влажно место, исклучете го напојувањето кога ќе престанете да го користите и се препорачува да го користите адаптерот за напојување испорачан со производот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска
  • Обновено

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска

DEN 159.84

Големина и материјал : метални производи од 8 x 12 инчи Направено со најновата технологија, не згаснува За�