• Обновено
НУОБЕСТИ Лосион За Нозе Алое Чорапи Мрежести Чорапи Навлажнувачки Чорапи За Потпетици, 3 Пара Спа Чорапи Чорапи Без Прсти За Поправка На Суви Испукани Потпетици, Не

НУОБЕСТИ Лосион За Нозе Алое Чорапи Мрежести Чорапи Навлажнувачки Чорапи За Потпетици, 3 Пара Спа Чорапи Чорапи Без Прсти За

DEN 1550.40
Во магацинот.

Залиха

Сите чорапи за потпетици се направени со флексибилна памучна мешавина за мека, растеглива удобност. Дизајнот без прсти им овозможува на вашите прсти да дишат додека вашите потпетици се навлажнуваат. Спа Чорапи За Повеќекратна Употреба.Гел-чорапите за суви и испукани стапала се перат и се користат повеќекратно, предложено миење раце. Со навлажнувачки гел во делот на петицата, овие чорапи за потпетици се перат и издржливи за повторна употреба. Во комбинација со крем за нозе ќе добие подобар навлажнувачки ефект. Една Големина Најмногу Одговара.Една големина одговара на повеќето жени и мажи. Чорапите за лосиони се удобни, не премногу лабави или премногу тесни. Чорапите за влага се со гел внатре кои помагаат да се задржи влагата, така што вашите потпетици остануваат навлажнети ! Чорапите за навлажнување на стапалата ќе направат огромна разлика на вашите суви, пукачки потпетици. Опис гел чорапите се одлична алтернатива на режимите за навлажнување дома што одземаат многу време и скапите салонски и спа третмани. Поминаа деновите на замавнување на стапалата во пластика или повторно нанесување хидратантни креми неколку пати во текот на ноќта.Ако имате груби потпетици, овие навлажнувачки чорапи се вистинската работа за вас. Додека продолжувате да го користите, ќе забележите дека кожите на нозете ќе бидат многу меки.Навлажнувачки гел чорапи се одлично решение за секој што сака да ги омекне нозете со многу малку напор. Стапалата се навлажнуваат додека спиете.Карактеристика-Боја : Црна, сива, розова.- Материјал : Полиестерски памук, гел.- Големина : 17х9, 5х0, 5см.- Сите чорапи за потпетици се направени со флексибилна памучна мешавина за мека, растеглива удобност. Дизајнот без прсти им овозможува на вашите прсти да дишат додека вашите потпетици се навлажнуваат.- Спа Чорапи За Повеќекратна Употреба.Гел-чорапите за суви и испукани стапала се перат и се користат повеќекратно, предложено миење раце.- Со навлажнувачки гел во делот на петицата, овие чорапи за потпетици се перат и издржливи за повторна употреба. Во комбинација со крем за нозе ќе добие подобар навлажнувачки ефект.- Една Големина Најмногу Одговара.Една големина одговара на повеќето жени и мажи. Чорапите за лосиони се удобни, не премногу лабави или премногу тесни.- Чорапите за влага се со гел внатре кои помагаат да се задржи влагата, така што вашите потпетици остануваат навлажнети ! Чорапите за навлажнување на стапалата ќе направат огромна разлика на вашите суви, пукачки потпетици.Пакет Вклучувајќи 3 пара х чорапи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �