• Обновено
НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни Плочки Заден Прскање За Кујн

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате во скапи проекти за ремоделирање? Налепниците за плочки се совршено решение. Снимете ја автентичната традиционална убавина во вашиот дом со овие прекрасно дизајнирани налепници за декор плочки, кои ќе додадат свежа, модерна нота во вашиот дом!. [ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА]Овие шарени декоративни плочки во марокански стил се лесни за нанесување и отстранување од бања или кујнски плочки, врати, мебел, фиоки, машина за перење алишта, скали, кабинети, дневна соба, ѕид во спалната соба, стан, под, трпезарија или други мазни површини, можете повторно да го декорирате вашиот простор, што е многу квалитетно и ниска цена!. [МАТЕРИЈАЛ]овие креативни налепници за ѕидни плочки во бањата се направени од винил материјал со бел лепак со квалитетен материјал за мулчирање со печатење со висока дефиниција, гарантирано дека ќе го издржат тестот на времето без да ги изгубат своите интензивни бои. Налепниците се многу издржливи и водоотпорни!. [ЛЕСНО СЕ ЛЕПАТ и ОЛУПАТ]Овие гроздобер апстрактни марокански ѕидни налепници се погодни за различни површини, како што се ѕид, врати, прозорци, плакар и така натаму; ако случајно го залепите ѕидот на погрешно место,можете да користите нож за нежно подигнување на аголот на ѕидните налепници и излупете го за репозиционирање(ве молиме користете ги на суво, чисто мазно за подобар ефект). Марокански Налепници За Плочки За Кујна, Бања, Дневна Соба, Спална Собаинструкции за употреба налепницачистете ја и исушете ја површината.Внимателно излупете ја ѕидната налепница од задниот лист.Нанесете на површината како ваша идеја.Цврсто притиснете за да ги исцедите сите воздушни меури.Соодветна Површинане само за површината на ѕидот на бојата, туку секоја мазна, рамна, сува и без прашина површина.Како што се прозорец, врата, стакло ,дрвена, керамичка површина итн.Лесен За Употреба, Високо квалитетен лесен за лупење и лепење оштетување на насликаните ѕидови самостојно-Лепило Високо квалитетно водоотпорно-Лепило Налепници За Ѕидни Плочки Во Бањата Налепници Детали Материјал : високо квалитетен винил материјал, водоотпорен што е целосно усогласен со стандардот.Големина : Вкупно 27 парчиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�