• Обновено
24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка Квадрат Божиќни Акрилни Лажни Н?

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични дизајни на елен и сјајна линија, 1 парчиња датотека за нокти, 24 парчиња налепници за двострано лепило, 1 парчиња дрвен стап ЗА САМИ нокти. ?Висок Квалитет : Божиќните лажни нокти се направени со висококвалитетни АПС еколошки акрилен материјал, тој е нетоксичен за вашето тело и нокти, обезбедувајќи удобно и фантастично искуство за вас. ?Идеална Големина : Квадратни Божиќни лажни нокти имаат 10 различни големини, без разлика каква форма на вашиот нокт е, можете да изберете најсоодветен лажен шајка за себе, бидејќи е лесно да ги исечете и да ги поднесете до која било должина и форма што ја сакате. ?Лесен За Употреба : Целосно покритие Божиќните акрилни нокти се погодни и достапни. Истиот ефект на уметност на ноктите можете да го добиете за 3 минути, наместо да потрошите половина час и да ја платите скапата услуга за маникир во салонот за нокти. ?Широк Повод : Симпатична елен печатена преса на ноктите не се само добри производи за професионален специјалист, учениците за уметност на ноктите да вежбаат, туку и прекрасните подароци за сопругата, девојката, сестрата и мајката. Исто така, тие се совршени за различни прилики Како Божиќ, забава, матурска, патување, шопинг, запознавање, лесно се носат, но прават да изгледате пошармантно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска
  • Обновено

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска

DEN 159.84

Големина и материјал : метални производи од 8 x 12 инчи Направено со најновата технологија, не згаснува За�

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(