• Обновено
ФЛОЈИНМ Комплет Маслена Боја Четка За Пенкало Со Голем Ред 6 Комплети Четка За Сликање Сет Најлонска Четка Пенкало За Сликање

ФЛОЈИНМ Комплет Маслена Боја Четка За Пенкало Со Голем Ред 6 Комплети Четка За Сликање Сет Најлонска Четка Пенкало За Сликање

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Барел од цврсто дрво, удобен стисок. Најлонска четка со богати слоеви. 6 пакувања со комплетни стилови, основни четки за студенти по уметност. Отпорен на абење и цврст. Погоден за сликање масло од гуаче. Барел од цврсто дрво, удобен стисок.Најлонска четка со богати слоеви.6 пакувања со комплетни стилови, основни четки за студенти по уметност.Отпорен на абење и цврст.Погоден за сликање масло од гуаче.Материјал : Дрвен производ Категорија : Четкаупотреба : маслена четкаодржувајте : 1. Мора брзо да се стави во вода по употреба, инаку ќе стане тврдо. Бидете сигурни дека никогаш нема да ги оставите во вода и ќе ги исушите.2. Чистење : бои на База На Вода-топла вода со сапуница, бои на база на масло/растворувач3. Сушење/Складирање : Поставете рамно или главата нагоре.Вклучен пакет : 1 *Материјал За Боја ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето