• Обновено
AllMapsupplier Мода Патент Повлече, Принцот Едвард Островот Мапа Патент Повлече, Принцот Едвард Островот Мапа Јастог Затворач Мапа Накит Поморски Провинции Канада, А0131

AllMapsupplier Мода Патент Повлече, Принцот Едвард Островот Мапа Патент Повлече, Принцот Едвард Островот Мапа Јастог Затворач

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Материјали : Легура, Стакло. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Боја : како слика Оваа слика е поставена под куполно стакло. Дијаметар на кабохон : 1,8смх2, 5см, Дијаметар На Основата : 1, 8смх2, 5см, големина на затворач за јастог : 6ммх12мм.Повлекувањата на Патентите може да се прикачат на следново : -Чанти/Чанти И Торби-Облека И Јакни-Пакувања За Грб-Торби За Теретана-Торбички За Козметика-Кутии За Моливи-Паричници-Торби За Ручек-Патни Торби-Кутии За Лаптоп-нараквици-Обетки-ѓердан за приврзоци-привезоци/клучеви-агенди, календари, планери, организатори итн..Уникатен патент повлекува како подароци за денот на вљубените,божиќни подароци,подароци за најдобар пријател,подароци за роденден,подароци за годишнина, подароци за пријателство. Материјали : Легура, Стакло. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Боја : како слика Оваа слика е поставена под куполно стакло. Дијаметар на кабохон : 1,8смх2, 5см, Дијаметар На Основата : 1, 8смх2, 5см, големина на затворач за јастог : 6ммх12мм.Повлекувањата на Патентите може да се прикачат на следново : -Чанти/Чанти И Торби-Облека И Јакни-Пакувања За Грб-Торби За Теретана-Торбички За Козметика-Кутии За Моливи-Паричници-Торби За Ручек-Патни Торби-Кутии За Лаптоп-нараквици-Обетки-ѓердан за приврзоци-привезоци/клучеви-агенди, календари, планери, организатори итн..Уникатен патент повлекува како подароци за денот на вљубените,божиќни подароци,подароци за најдобар пријател,подароци за роденден,подароци за годишнина, подароци за пријателство. Материјали : Легура, Стакло, Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет., Боја : како слика Оваа слика е поставена под куполно стакло.Кабохон Дијаметар : 1.8cmx2,5cm, Основен Дијаметар : 1.8cmx2, 5cmcm, јастог затворач големина : 6mmx12mm.Патент Повлекува може да биде прикачен на следново : -Чанти/Чанти И Торби-Облека И Јакни-Назад Пакети-Салата Торби-Козметика Торбички-Молив Случаи-Паричници-Ручек Кеси-Патни Торби-Лаптоп Случаи-нараквици-обетки-ѓердан за приврзоци-Привезоци/клучеви-агенди, календари, планери, организатори итн..Уникатен патент повлекува како подароци за денот на вљубените,божиќни подароци,подароци за најдобар пријател,подароци за роденден,подароци за годишнина, подароци за пријателство.Повлекувањето На Патентот е покриено со висококвалитетна кристално проѕирна стаклена купола која ја штити прекрасната слика и ја подобрува. ова е Рачно Изработен стаклен Патент Повлекува. Дали имате какви било прашања, само прашајте ме, ќе ви одговорам во рок од 24 часа.Високо ги цениме мислењата на сите клиенти за подобрување на продажбата,исто така,ако нешто што сте незадоволни, ве молиме контактирајте ме за веројатно најдобро решение.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�