• Обновено
Торба за риби, изолиран ладилник за риболов, отпорен на отпоротки за убивање торби, 41 „x16,5“, бел, водоотпорен склоплив мраз градите, за сом, лосос, пастрмка, бас, каја

Торба за риби, изолиран ладилник за риболов, отпорен на отпоротки за убивање торби, 41 „x16,5“, бел, водоотпорен склоплив мраз

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Изолација со двојно слој - Оваа торба има посебни слоеви на сина и бела изолација. Уживајте во дополнителната заштита на температурата однатре, без никаква ладна, влажна кондензација однадвор. Секогаш имајте при рака - за разлика од несмасните ладилници, овие изолирани кеси можат лесно да се склопат и да се чуваат. Чувајте еден во вашиот брод или кутија за пристаниште, така што секогаш сте подготвени за тој совршен улов. Продолжете да фатите свеж - Заштитете ја вашата ново фатена риба од грешки, топлина и сув воздух. Едноставно додадете мраз во торбата и поштедете нагоре. На крајот на денот, вашата риба ќе биде свежа како моментот кога ќе ја фатите. Чистењето е ветре - корисен дренажен вентил ви овозможува лесно да ја исплакнете торбата по секоја употреба. Секоја остаток на хаос или мириси избришете го десно од нашата нелеплива постава и извадете го дното на вашата торба. За повеќе од само риби - разгледајте ја торбата вашата крајна преносна мраз градите. Сè што треба да останете свежо и ладно, да се фрлите и да ја извадите вашата следна авантура. Одлично за пијалоци, закуски и месо. Патувањата за риболов значат дека вашиот автомобил и брод се преполни со опрема. Просторот е вреден, поради што нашиот ладилник за риболов е преклопен и останува компактен кога ви треба. Дури и со мраз, овој ладилник останува формабилен и лесен за пакување. Откако ќе излезете на вода и ќе фатите риба по риба, големиот 41 ”x16,5” големина ќе ви го задржи уловот кул и свеж за вас. Кога ќе завршите за денот, само поштедете го патентот и лесно го однесете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�