• Обновено
Торба за риби, изолиран ладилник за риболов, отпорен на отпоротки за убивање торби, 41 „x16,5“, бел, водоотпорен склоплив мраз градите, за сом, лосос, пастрмка, бас, каја

Торба за риби, изолиран ладилник за риболов, отпорен на отпоротки за убивање торби, 41 „x16,5“, бел, водоотпорен склоплив мраз

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Изолација со двојно слој - Оваа торба има посебни слоеви на сина и бела изолација. Уживајте во дополнителната заштита на температурата однатре, без никаква ладна, влажна кондензација однадвор. Секогаш имајте при рака - за разлика од несмасните ладилници, овие изолирани кеси можат лесно да се склопат и да се чуваат. Чувајте еден во вашиот брод или кутија за пристаниште, така што секогаш сте подготвени за тој совршен улов. Продолжете да фатите свеж - Заштитете ја вашата ново фатена риба од грешки, топлина и сув воздух. Едноставно додадете мраз во торбата и поштедете нагоре. На крајот на денот, вашата риба ќе биде свежа како моментот кога ќе ја фатите. Чистењето е ветре - корисен дренажен вентил ви овозможува лесно да ја исплакнете торбата по секоја употреба. Секоја остаток на хаос или мириси избришете го десно од нашата нелеплива постава и извадете го дното на вашата торба. За повеќе од само риби - разгледајте ја торбата вашата крајна преносна мраз градите. Сè што треба да останете свежо и ладно, да се фрлите и да ја извадите вашата следна авантура. Одлично за пијалоци, закуски и месо. Патувањата за риболов значат дека вашиот автомобил и брод се преполни со опрема. Просторот е вреден, поради што нашиот ладилник за риболов е преклопен и останува компактен кога ви треба. Дури и со мраз, овој ладилник останува формабилен и лесен за пакување. Откако ќе излезете на вода и ќе фатите риба по риба, големиот 41 ”x16,5” големина ќе ви го задржи уловот кул и свеж за вас. Кога ќе завршите за денот, само поштедете го патентот и лесно го однесете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач
  • Обновено

Украс Држач За Држач За Прикажување Дома Решетка За Декорација На Свадба За Виси Стаклен Глобус Држач За Тенџере Железен Држач

DEN 159.84

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи
  • Обновено

Бмисегм Машки Боксери Долна Облека Машки Модни Гаќи Плетенки Секси Гаќи За Возење Долна Облека Панталони За Панталони Големи

DEN 1592.00

атлетски шорцеви за мажи Увезени теретана црни шорцеви менс жан шорцеви пакет мажи летни шорцеви смешн�

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в