• Обновено
Профекс 910 Работни ракавици за заштита на влијанието, палто, полу-прсти, поддршка на зглобот, црна, средна

Профекс 910 Работни ракавици за заштита на влијанието, палто, полу-прсти, поддршка на зглобот, црна, средна

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

37% полиуретан, 24% најлон, 15% неопренови, 11% полиестер, 10% ПВЦ, 3% спандекс. Увезени. Сегментираното подлога на палми на AVC во клучните области го намалува влијанието на шок и дланка. Палма за зафаќање обезбедува безбедно задржување на алатки и опрема. Вградена поддршка на зглобот со патентирани помошници на отворен центар во олеснување од повторувачка непријатност во движење. Дизајнот на половина прсти обезбедува максимална умешност и контрола. Неопрена подлога за нож. Поддршката на нараквиците на Ergodyne Proflex 910 Half-Finger + Поддршка на зглобот : сегментирана подлога на палми на AVC in во клучните области ги намалува шок и влијание; Вградена поддршка на зглобот со отворен центар ™ ајдери во олеснување од повторувачка непријатност во движење од работен ден до викенд и повторно назад. Нашата експанзивна линија на постојана работна опрема е прецизност направена и тестирана на терен за да обезбеди заштита, да промовира превенција и да управува со елементите - чувајќи ве безбедни каде и да може да се шетате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�