• Обновено
Партија за забави на топки за бескоз

Партија за забави на топки за бескоз

DEN 415.84
Во магацинот.

Залиха

Соодветна количина и светли бои : Пакетот содржи 24 парчиња светлосна шилеста топка, вклучувајќи 12 со жица и 12 без низа, кои доаѓаат со 6 бои, вклучувајќи портокалова, жолта, сина, виолетова, зелена и црвена, дијаметар од околу 5,5 см / 2.16 инчи, и деца и возрасни, можат да донесат бесконечна забава, совршена за ноќно пливање. Прекрасна сензорна топка : гумена шипка за пикап на топката, силен и флексибилен, тактилен, лесен за фрлање, зафат и сјај, со мека шилеста текстурирана површина за допир, гледање и искуство, погоден за флексибилна масажа и стимулација, вежбање на рака и прсти, помага во вежбање Да се ​​подобри чувството на смиреност, да се намали стресот и вознемиреноста и може да се подобри концентрацијата и вниманието. Како да се користи : Вие едноставно ја отскокнувате LED шилеста топка на цврста површина за да го активирате внатрешниот блиц, користејќи LED дизајн на блиц, може да испушти светлина за околу 10-15 секунди и може да се исклучи за да заштедите моќност на батеријата; Забележете дека батеријата не е заменлива; Кога моќноста е исцрпена, сè уште може да се примени. Квалитетен материјал : Изработено од гума, така што топката со жив може да отскокне многу високо, и да нема БПА и мирис, сигурен и мек, безбеден и квалитетен, погоден за деца и возрасни, со интерактивни светла за трепкање, лесни за привлекување внимание; Но, тоа е само погодно за џвакање на миленичиња. Applicable Occasions : this LED flash bouncing ball is very fun to play in the dark, it will emit bright lights and colors when it bounces, eye-catching for baseball, juggling, bending ball, baseball, bouncing games, birthday parties, game prizes, итн. Соодветна количина и светли бои : Пакетот содржи 24 парчиња светлосна шилеста топка, вклучувајќи 12 со жица и 12 без низа, кои доаѓаат со 6 бои, вклучувајќи портокалова, жолта, сина, виолетова, зелена и црвена, дијаметар од околу 5,5 см/ 2,16 инчи, и деца и возрасни, можат да донесат бескрајна забава, совршена за ноќно пливање. Прекрасна сензорна топка : гумена шипка за пикап на топката, силен и флексибилен, тактилен, лесен за фрлање, зафат и сјај, со мека шилеста текстурирана површина за допир, гледање и искуство, погоден за флексибилна масажа и стимулација, вежбање на рака и прсти, помага во вежбање Да се ​​подобри чувството на смиреност, да се намали стресот и вознемиреноста и може да се подобри концентрацијата и вниманието. Како да се користи : Вие едноставно ја отскокнувате LED шилеста топка на цврста површина за да го активирате внатрешниот блиц, користејќи LED дизајн на блиц, може да испушти светлина за околу 10-15 секунди и може да се исклучи за да заштедите моќност на батеријата; Забележете дека батеријата не е заменлива; Кога моќноста е исцрпена, сè уште може да се примени. Квалитетен материјал : Изработено од гума, така што топката со жив може да отскокне многу високо, и да нема БПА и мирис, сигурен и мек, безбеден и квалитетен, погоден за деца и возрасни, со интерактивни светла за трепкање, лесни за привлекување внимание; Но, тоа е само погодно за џвакање на миленичиња. Applicable Occasions : this LED flash bouncing ball is very fun to play in the dark, it will emit bright lights and colors when it bounces, eye-catching for baseball, juggling, bending ball, baseball, bouncing games, birthday parties, game prizes, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �