• Обновено
Qiyadin Dog Comfort Comfort Dog Anastice Relief Cation, дише кошули за кучиња, кучиња за вознемиреност од кучиња, искривена јакна, кученце вознемиреност смирувачка обвивка за елек

Qiyadin Dog Comfort Comfort Dog Anastice Relief Cation, дише кошули за кучиња, кучиња за вознемиреност од кучиња, искривена

DEN 399.84
Во магацинот.

Залиха

【Намалете ја вознемиреноста и одржувајте се смирени】 Овие кошули ќе бидат ефикасно корисни за да ја намалат вознемиреноста на вашето куче за време на гром, грмежи, гласни звуци, патувања, огномет, пламен, странци, раздвојување, посети на ветеринари и многу други ситуации на вознемиреност. од илјадници ветеринари и тренери за кучиња. 【Работи без лекови】 Секој елек за вознемиреност изработен од трајни, дише, удобна и лесна ткаенина, мека како прегратка на мајката, ќе го задржи кучето смирено. Кога кучето е немирно, дел од масажата на задниот дел од овој анксиозен палто се како наши раце Масажа на нив, ги прави кучињата опуштени и среќни. Нема потреба од обука или лекови, овој гром е безбеден и ефикасен начин да му помогнете на вашето куче да остане без стрес. 【Лесно за носење и чистење】 Без комплицирани ленти, овој елек за вознемиреност може да се примени за неколку минути. Секое завиткување на телото на анксиозност има прилагодлив дизајн на вратот и грбот ќе одговара на вашето куче подобро. Оваа јакна за вознемиреност може да се носи во секоја ситуација, тоа може да биде чиста со машина или рака, лесен за носење. 【Повеќе големини и достапна боја】 Кучињата доаѓаат во сите различни форми и големини. За правилно вклопување, изберете точна големина според мерењата на градите на вашето куче. Големината „XS“ е со големина на градите 13-17 инчи, тежина 8-14 фунти. Слична раса е Cairn Terrier, Mini Dachshund, Border Terrier, Puppy.Af ако изберете помеѓу две димензии, изберете помала големина. Прилагодлива затегнатост на обвивката за да одговара на вашето куче или растечко кученце. Рефлективна лента на вратот на кучињата и назад за безбедност на ноќното одење. 【Меки материјали】 Овој елек за олеснување на анксиозноста изработен од трајна ткаенина што може да дише, содржи 62% од вискозни влакна, 33% од полиестер и 5% од спандекс. Исто така е еластична, која овозможува континуиран благ притисок, олеснување на стресот, како и вознемиреност. Зошто на вашето куче за миленичиња му треба овој елек?. Забелешка : . Бидете сигурни да го измерите вашето домашно милениче пред да го купите за да обезбедите соодветно вклопување. Ако мерењето на вашето домашно милениче е помеѓу две димензии, ве молиме изберете го поголемиот. Табелата со големина е само предлог не е апсолутно исправен во фитинг бидејќи секое куче е различно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран
  • Обновено

Комплет За Рамни Садови алеси МУ Составен Од Шест Лажици За Маса, Вилушки За Маса, Ножеви За Маса, Лажици За Кафе Во 18/10 Полиран

DEN 1224.00

Дизајнер : Тојо Ито Во 18 / 10 нерѓосувачки челик Безбедна машина за миење садови Припаѓа на комплетен сет �