• Обновено
Plafope 2 Постави временски инструменти за тајмер за тајмер

Plafope 2 Постави временски инструменти за тајмер за тајмер

DEN 486.40
Во магацинот.

Залиха

Училишни лабораториски додатоци : - корисен и практичен наставен апарат за децата да развиваат ученици манипулативна способност, меморија и способност за истражување во физиката. Тајмер за електромагнетско потиснување на физиката : - Помага да се објасни релевантното знаење во часот. Тајмер за тикер : корисен и практичен наставен апарат за деца да развиваат студенти манипулативна способност, меморија и способност за истражување во физиката. Лабораториски тајмер- тајмер : Функција : Тајмер за потиснување на физика, обука на студенти за набудување, размислување и аналитички вештини. Со проучување на интервалите помеѓу точките на лентата за хартија, може да се анализира фреквенцијата на движење на предметот. Апарат за забрзување на физиката : корисен и практичен наставен апарат за децата да развијат манипулативна способност на студентите, меморија и способност за истражување во физиката. Список на пакети 2 x тајмер за лента со тикер 2 x јаглеродна хартија 2 x хартиена лента 2 x Карактеристики на стегачот на бирото - Овој производ е произведен со материјал, специјален и уникатен за долгогодишна употреба. - Тајмерот на тикер-лента е совршена опрема за настава за лабораториска или електрична експериментална употреба на тајмер за тимер физика. - Материјал : Пластичен, метал лабораториски тајмер - Боја : Црн вибрирачки приклучок - корисен и практичен апарат за учење за децата да развијат манипулативна способност на студентите, меморија и способност за истражување во физиката физика за настава за физика. - Големина : околу 15,5x8.3x3cm/6.09x3.26x0 комплет за физика. - Зголемете го разбирањето на учениците за забрзување, стимулирајте го интересот на децата за учење и зголемување на нивните материјали за физика за задоволство за учење. - Помага да се објасни релевантното знаење во тајмерот за лабораториски лабораториски страни. Издржливост, овој производ ќе помине еминентно долг временски период со вас.Лабораториска опрема со стабилни перформанси и одлична изработка, можете да го користите погодно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок