• Обновено
Ело Клинк Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер-Вино Стакло Со Силиконски Заштита Подлога, 12оз, Јука

Ело Клинк Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер-Вино Стакло Со Силиконски Заштита Подлога, 12оз, Јука

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Вакуум Изолиран-ги Одржува пијалоците потопли и постудени подолго!. Вградениот Силиконски багажник без лизгање ги штити масите. Капак Отпорен на прскање-совршен за во движење. Пиење Без кондензација-одлично функционира за коктели, вино, кафе и многу повеќе!. Вакуум Изолиран-ги Одржува пијалоците потопли и постудени подолго!. Вградениот Силиконски багажник без лизгање ги штити масите. Капак Отпорен на прскање-совршен за во движење. Пиење Без кондензација-одлично функционира за коктели, вино, кафе и многу повеќе!. Ело Клинк гимнастичарка за вино без стебла ги одржува пијалоците потопли и постудени подолго! Вакуум изолиран нерѓосувачки челик без кондензација е совршен за коктели, вино, кафе и многу повеќе. Голтка од капак што одговара на триење, дизајниран да спречи прскање. Силиконска чизма без лизгање ги штити масите. На здравје! Рачно перење се препорачува, капакот е безбеден за миење садови. Немојте да замрзнувате или да печете во микробранова печка. Тамблерот За вино Без стебло Ело Клинк 12оз ги одржува пијалоците потопли и постудени подолго! Вакуум изолиран нерѓосувачки челик без кондензација е совршен за коктели, вино, кафе и многу повеќе. Голтка од капак што одговара на триење, дизајниран да спречи прскање. Силиконска чизма без лизгање ги штити масите. На здравје!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Полиолефинска Полиолефинска Цевка За Смалување На Топлина Ракав 2: 1 Сооднос на Смалување 30мм х 2м(гваина тубо терморестрингибилна
  • Обновено

Полиолефинска Полиолефинска Цевка За Смалување На Топлина Ракав 2: 1 Сооднос на Смалување 30мм х 2м(гваина тубо терморестрингибилна

DEN 606.40

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин; Нето Тежина : 91гр Содржина На Пакетот : 1 х Цевка За Н�

Џекас Рака Вентилатор Преклопен Бамбус Коло Рака Вентилатор Смешни Замолчени Проклетство Зборови Изрази Изјава Подароци Фестивал
  • Обновено

Џекас Рака Вентилатор Преклопен Бамбус Коло Рака Вентилатор Смешни Замолчени Проклетство Зборови Изрази Изјава Подароци Фестивал

DEN 1.00

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен НА позадинско осветлување / Партиск