• Обновено
Aexit 10 парчиња осигурувачи 250V 10A F10A Брз удар керамички осигурувачи цевки 5мм кертриџ осигурувачи x 20мм

Aexit 10 парчиња осигурувачи 250V 10A F10A Брз удар керамички осигурувачи цевки 5мм кертриџ осигурувачи x 20мм

DEN 98.72
Во магацинот.

Залиха

Име на производот : керамички осигурувач; тип : брз удар. Напон на кршење : 250 V; Тековна струја : 10а. Димензија : 5 x 20мм/ 0,2 "x 0,8" (d*l); материјал : керамика, метал. Нето тежина : 9g. Пакет : 10 парчиња X керамички осигурувач. Име на производот : керамички осигурувач; тип : брз удар. Напон на кршење : 250 V; Тековна струја : 10а. Димензија : 5 x 20мм/ 0,2 "x 0,8" (d*l); материјал : керамика, метал. Нето тежина : 9g. Пакет : 10 парчиња X керамички осигурувач. Дизајнирано со керамичка цевка од 5 x 20мм, 10А струја за кршење. Во дистрибуирање на напојување, напојување со електрична енергија, компјутери, полначи, телефони, уреди за домаќинства, комуникациски производи, сите видови на инструменти и електронски компоненти, електрични производи, е неопходно во електрични производи Безбедносни додатоци. Нашата продавница има и друга цевка за осигурувачи, друг номинален капацитет за кршење на керамички осигурувач, стаклен осигурувач и осигурувач што може да се ресетира. повисока од стаклената цевка, а песокот во песок од керамичка цевка има ефект на ладење на ладење, кога струјата повеќе од номиналниот капацитет, не користете ја стаклената цевка наместо цевката за керамика.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето