• Обновено
Ени Делукс Екстра џамбо ден/ноќна коса парчиња, разновидни

Ени Делукс Екстра џамбо ден/ноќна коса парчиња, разновидни

DEN 723.20
Во магацинот.

Залиха

Свилен сатен ткаенина. Двојно наредено капаче. Една големина одговара на сите (повеќе од прицврстување на челото за да ја задржите целата коса на место). Без фриз. Одговара на плетенки со кутии и прачки од перм. Поставена памучна обвивка. Истегнување, еластичен опсег. 100% квалитетен производ. Совршен за стајлинг. Висок дизајн. Производот е достапен во 6 разновидни бои : бела, црвена, кафеава, розова, виолетова и жолта боја. Свилен сатен ткаенина. Двојно наредено капаче. Една големина одговара на сите (повеќе од прицврстување на челото за да ја задржите целата коса на место). Без фриз. Одговара на плетенки со кутии и прачки од перм. Поставена памучна обвивка. Истегнување, еластичен опсег. 100% квалитетен производ. Совршен за стајлинг. Висок дизајн. Производот е достапен во 6 разновидни бои : бела, црвена, кафеава, розова, виолетова и жолта боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди