• Обновено
Играчки за фрлање авиони Agaommio 3 пакет, 2 режими LED лет пена едриличари, катапулт Авион Погодна играчка за момчиња, подароци за летање играчки за деца девојчиња момчињ

Играчки за фрлање авиони Agaommio 3 пакет, 2 режими LED лет пена едриличари, катапулт Авион Погодна играчка за момчиња, подароци

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

3 пакувања играчки со авиони- Нашата играчка за момче е опремена со 3 различни бои на сини, црвени и жолти авиони за пена за летање и 1 фрлач на авиони. Само повлечете го активирањето и авионот ќе лета и полета, или можете да го фрлите со рака за да се соблечат. Различни начини за играње, позабавно. Како да се користи-оваа детска играчка е лесно да се расклопи и собере, што може да го подобри нивниот интерес за DIY. 1. Вметнете го крилото. 2. Изберете ги режимите на летот, според положбата на задното крило на авионот со пена и вметнете ја опашката 3. Ставете ги овие играчки за летање на положбата за фрлање на пукање 4. Притиснете го и повлечете го товарот, повлечете го активирањето и едриличарот Авионот се соблекува. Забавни спортови игри во затворен и отворен простор- Оваа играчка за летање може да биде подобро да вежбате координација на рака-око и да ги опуштите очите. Неговото растојание за летање може да достигне 6-10 метри. Во процесот на фрлање и бркање на авионот, тој може да го вежба своето тело и да се забавува. Ова е забавна и нова игра со летање. Безбедни и забавни- овие играчки за авиони со пена се начин на материјал од пена, безбеден и нетоксичен. Со отпорност на удар, мала тежина и добра флексибилност, децата можат лесно да ги возат, дури и ако авионот нè погоди при слетување, тоа нема да им наштети на нашите деца. Идеални подароци за девојчиња за момчиња- Овој авион за играчки со авионски авион е добар избор за подароци за празници, родендени, Велигден, Божиќ, итн. Исто така, носи часови на забава во семејните излети, роденденски забави, училишни забави, итн. Најдобри играчки за 5 6 7 8 9 10 11 12 годишни момчиња. 3 пакувања играчки со авиони- Нашата играчка за момче е опремена со 3 различни бои на сини, црвени и жолти авиони за пена за летање и 1 фрлач на авиони. Само повлечете го активирањето и авионот ќе лета и полета, или можете да го фрлите со рака за да се соблечат. Различни начини за играње, позабавно. Како да се користи-оваа детска играчка е лесно да се расклопи и собере, што може да го подобри нивниот интерес за DIY. 1. Вметнете го крилото. 2. Изберете ги режимите на летот, според положбата на задното крило на авионот со пена и вметнете ја опашката 3. Ставете ги овие играчки за летање на положбата за фрлање на пукање 4. Притиснете го и повлечете го товарот, повлечете го активирањето и едриличарот Авионот се соблекува. Забавни спортови игри во затворен и отворен простор- Оваа играчка за летање може да биде подобро да вежбате координација на рака-око и да ги опуштите очите. Неговото растојание за летање може да достигне 6-10 метри. Во процесот на фрлање и бркање на авионот, тој може да го вежба своето тело и да се забавува. Ова е забавна и нова игра со летање. Безбедни и забавни- овие играчки за авиони со пена се начин на материјал од пена, безбеден и нетоксичен. Со отпорност на удар, мала тежина и добра флексибилност, децата можат лесно да ги возат, дури и ако авионот нè погоди при слетување, тоа нема да им наштети на нашите деца. Идеални подароци за девојчиња за момчиња- Овој авион за играчки со авионски авион е добар избор за подароци за празници, родендени, Велигден, Божиќ, итн. Исто така, носи часови на забава во семејните излети, роденденски забави, училишни забави, итн. Најдобри играчки за 5 6 7 8 9 10 11 12 годишни момчиња. Спортска игра на отворено летање и летање. Одлична игра да ги поминете празниците со децата. Со оваа летачка играчка, тоа ќе биде забавно искуство за вежбање и меморија. Вклучен пакет : 3 x Пленид за пена Авион 3 x Налепници во боја на авиони 1 x Прирачник за лансирање 1 x Упатство за корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�