• Обновено
Играчки за фрлање авиони Agaommio 3 пакет, 2 режими LED лет пена едриличари, катапулт Авион Погодна играчка за момчиња, подароци за летање играчки за деца девојчиња момчињ

Играчки за фрлање авиони Agaommio 3 пакет, 2 режими LED лет пена едриличари, катапулт Авион Погодна играчка за момчиња, подароци

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

3 пакувања играчки со авиони- Нашата играчка за момче е опремена со 3 различни бои на сини, црвени и жолти авиони за пена за летање и 1 фрлач на авиони. Само повлечете го активирањето и авионот ќе лета и полета, или можете да го фрлите со рака за да се соблечат. Различни начини за играње, позабавно. Како да се користи-оваа детска играчка е лесно да се расклопи и собере, што може да го подобри нивниот интерес за DIY. 1. Вметнете го крилото. 2. Изберете ги режимите на летот, според положбата на задното крило на авионот со пена и вметнете ја опашката 3. Ставете ги овие играчки за летање на положбата за фрлање на пукање 4. Притиснете го и повлечете го товарот, повлечете го активирањето и едриличарот Авионот се соблекува. Забавни спортови игри во затворен и отворен простор- Оваа играчка за летање може да биде подобро да вежбате координација на рака-око и да ги опуштите очите. Неговото растојание за летање може да достигне 6-10 метри. Во процесот на фрлање и бркање на авионот, тој може да го вежба своето тело и да се забавува. Ова е забавна и нова игра со летање. Безбедни и забавни- овие играчки за авиони со пена се начин на материјал од пена, безбеден и нетоксичен. Со отпорност на удар, мала тежина и добра флексибилност, децата можат лесно да ги возат, дури и ако авионот нè погоди при слетување, тоа нема да им наштети на нашите деца. Идеални подароци за девојчиња за момчиња- Овој авион за играчки со авионски авион е добар избор за подароци за празници, родендени, Велигден, Божиќ, итн. Исто така, носи часови на забава во семејните излети, роденденски забави, училишни забави, итн. Најдобри играчки за 5 6 7 8 9 10 11 12 годишни момчиња. 3 пакувања играчки со авиони- Нашата играчка за момче е опремена со 3 различни бои на сини, црвени и жолти авиони за пена за летање и 1 фрлач на авиони. Само повлечете го активирањето и авионот ќе лета и полета, или можете да го фрлите со рака за да се соблечат. Различни начини за играње, позабавно. Како да се користи-оваа детска играчка е лесно да се расклопи и собере, што може да го подобри нивниот интерес за DIY. 1. Вметнете го крилото. 2. Изберете ги режимите на летот, според положбата на задното крило на авионот со пена и вметнете ја опашката 3. Ставете ги овие играчки за летање на положбата за фрлање на пукање 4. Притиснете го и повлечете го товарот, повлечете го активирањето и едриличарот Авионот се соблекува. Забавни спортови игри во затворен и отворен простор- Оваа играчка за летање може да биде подобро да вежбате координација на рака-око и да ги опуштите очите. Неговото растојание за летање може да достигне 6-10 метри. Во процесот на фрлање и бркање на авионот, тој може да го вежба своето тело и да се забавува. Ова е забавна и нова игра со летање. Безбедни и забавни- овие играчки за авиони со пена се начин на материјал од пена, безбеден и нетоксичен. Со отпорност на удар, мала тежина и добра флексибилност, децата можат лесно да ги возат, дури и ако авионот нè погоди при слетување, тоа нема да им наштети на нашите деца. Идеални подароци за девојчиња за момчиња- Овој авион за играчки со авионски авион е добар избор за подароци за празници, родендени, Велигден, Божиќ, итн. Исто така, носи часови на забава во семејните излети, роденденски забави, училишни забави, итн. Најдобри играчки за 5 6 7 8 9 10 11 12 годишни момчиња. Спортска игра на отворено летање и летање. Одлична игра да ги поминете празниците со децата. Со оваа летачка играчка, тоа ќе биде забавно искуство за вежбање и меморија. Вклучен пакет : 3 x Пленид за пена Авион 3 x Налепници во боја на авиони 1 x Прирачник за лансирање 1 x Упатство за корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�