• Обновено
Idiskk MFI Сертифициран 256 GB Фото стап за iPhone USB C iPad Pro Android Samsung Flash Drive за iPhone 14/13/12/12 Pro/12 Mini/11/11/Pro/6/7/8/XR/X/XS Max, iPad, iPad Про надворешно складирање за компјутер, MacBook

Idiskk MFI Сертифициран 256 GB Фото стап за iPhone USB C iPad Pro Android Samsung Flash Drive за iPhone 14/13/12/12 Pro/12 Mini/11/11/Pro/6/7/8/XR/X/XS

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Кликнете со резервни копии на фотографии/видеа. Контактирајте резервна копија и вратете. Споделете фотографии/датотеки/видеа меѓу различни уреди (компјутер/Mac Book/i Phone/i Pad). За подобро искуство, ве молиме отстранете ги заштитните случаи на i Phone доколку е потребно пред да го користите овој стап стап за i Phone. Ако претходно сте користеле i Cloud за да ги направите вашите датотеки, ќе треба да ги преземете датотеките од i Cloud на вашиот i Phone или i Pad и потоа да ги копирате на i Phone USB флеш -уредот. Поради DRM (Менаџмент на дигитални права), не можеме да пренесеме музика или видео -датотеки во i Tunes или преземена од 3 -та апликација директно на ова надворешно складирање на i Phone. ✔ 【Разновидна компатибилност】 - Мултифункционален 4 во 1 i Phone Flash Drive ги вклопува сите ваши уреди со четири порти : Flash Connector е за i OS уреди; Micro USB конекторот е за Android телефони и камера; USB3.0 конекторот е за компјутери/Mac; Конекторот Type-C е за Mac Book Pro и други уреди Type-C (може да работи со i Pad Pro USB C порт). ✔ 【Брз бесплатен простор со 256 GB надворешни Stograe】 -iphone Flash Drive нуди лесен и брз начин за пренесување на фотографии и видеа помеѓу i Phone, i Pad и компјутери. Дозволете ви да ослободите меморија на вашите мобилни уреди без да користите кабел или i Cloud. ✔ 【【18 месеци без загриженост】 - Изработено од метални материјали, MFI овластен конектор и стабилен софтвер за апликации, поддршка на допир/криптирање на код за пас и независен премин на датотеката. Заштитете ги вашите чувствителни датотеки. ✔ 【Автоматска фотографија или резервна копија на Vedio】 -shoot Фотографии/видеа преку камера во апликација и автоматски ги враќаат на USB -уредот Idiskk. Фатете го секој момент од вашиот живот. ✔ 【Гледајте филмови директно од Flash Drive】 -connect и играјте, уживајте во филмови или музики зачувани во флеш -уредот кога сте на патување или патување, поддржуваат повеќето видео формати : (Видеа : AVI, M4 V, MKV, MOV, MP4 , MPG, RM, RMVB, TS, WMV, FLV, 3 GP; AUDIOS : FLAC, APE, AAC, AIF, M4 A, MP3, WAV). ✔ 【Разновидна компатибилност】 - Мултифункционален 4 во 1 i Phone Flash Drive ги вклопува сите ваши уреди со четири порти : Flash Connector е за i OS уреди; Micro USB конекторот е за Android телефони и камера; USB3.0 конекторот е за компјутери/Mac; Конекторот Type-C е за Mac Book Pro и други уреди Type-C (може да работи со i Pad Pro USB C порт). ✔ 【Брз бесплатен простор со 256 GB надворешни Stograe】 -iphone Flash Drive нуди лесен и брз начин за пренесување на фотографии и видеа помеѓу i Phone, i Pad и компјутери. Дозволете ви да ослободите меморија на вашите мобилни уреди без да користите кабел или i Cloud. ✔ 【【18 месеци без загриженост】 - Изработено од метални материјали, MFI овластен конектор и стабилен софтвер за апликации, поддршка на допир/криптирање на код за пас и независен премин на датотеката. Заштитете ги вашите чувствителни датотеки. ✔ 【Автоматска фотографија или резервна копија на Vedio】 -shoot Фотографии/видеа преку камера во апликација и автоматски ги враќаат на USB -уредот Idiskk. Фатете го секој момент од вашиот живот. ✔ 【Гледајте филмови директно од Flash Drive】 -connect и играјте, уживајте во филмови или музики зачувани во флеш -уредот кога сте на патување или патување, поддржуваат повеќето видео формати : (Видеа : AVI, M4 V, MKV, MOV, MP4 , MPG, RM, RMVB, TS, WMV, FLV, 3 GP; AUDIOS : FLAC, APE, AAC, AIF, M4 A, MP3, WAV).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в