• Обновено
Idiskk MFI Сертифициран 256 GB Фото стап за iPhone USB C iPad Pro Android Samsung Flash Drive за iPhone 14/13/12/12 Pro/12 Mini/11/11/Pro/6/7/8/XR/X/XS Max, iPad, iPad Про надворешно складирање за компјутер, MacBook

Idiskk MFI Сертифициран 256 GB Фото стап за iPhone USB C iPad Pro Android Samsung Flash Drive за iPhone 14/13/12/12 Pro/12 Mini/11/11/Pro/6/7/8/XR/X/XS

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Кликнете со резервни копии на фотографии/видеа. Контактирајте резервна копија и вратете. Споделете фотографии/датотеки/видеа меѓу различни уреди (компјутер/Mac Book/i Phone/i Pad). За подобро искуство, ве молиме отстранете ги заштитните случаи на i Phone доколку е потребно пред да го користите овој стап стап за i Phone. Ако претходно сте користеле i Cloud за да ги направите вашите датотеки, ќе треба да ги преземете датотеките од i Cloud на вашиот i Phone или i Pad и потоа да ги копирате на i Phone USB флеш -уредот. Поради DRM (Менаџмент на дигитални права), не можеме да пренесеме музика или видео -датотеки во i Tunes или преземена од 3 -та апликација директно на ова надворешно складирање на i Phone. ✔ 【Разновидна компатибилност】 - Мултифункционален 4 во 1 i Phone Flash Drive ги вклопува сите ваши уреди со четири порти : Flash Connector е за i OS уреди; Micro USB конекторот е за Android телефони и камера; USB3.0 конекторот е за компјутери/Mac; Конекторот Type-C е за Mac Book Pro и други уреди Type-C (може да работи со i Pad Pro USB C порт). ✔ 【Брз бесплатен простор со 256 GB надворешни Stograe】 -iphone Flash Drive нуди лесен и брз начин за пренесување на фотографии и видеа помеѓу i Phone, i Pad и компјутери. Дозволете ви да ослободите меморија на вашите мобилни уреди без да користите кабел или i Cloud. ✔ 【【18 месеци без загриженост】 - Изработено од метални материјали, MFI овластен конектор и стабилен софтвер за апликации, поддршка на допир/криптирање на код за пас и независен премин на датотеката. Заштитете ги вашите чувствителни датотеки. ✔ 【Автоматска фотографија или резервна копија на Vedio】 -shoot Фотографии/видеа преку камера во апликација и автоматски ги враќаат на USB -уредот Idiskk. Фатете го секој момент од вашиот живот. ✔ 【Гледајте филмови директно од Flash Drive】 -connect и играјте, уживајте во филмови или музики зачувани во флеш -уредот кога сте на патување или патување, поддржуваат повеќето видео формати : (Видеа : AVI, M4 V, MKV, MOV, MP4 , MPG, RM, RMVB, TS, WMV, FLV, 3 GP; AUDIOS : FLAC, APE, AAC, AIF, M4 A, MP3, WAV). ✔ 【Разновидна компатибилност】 - Мултифункционален 4 во 1 i Phone Flash Drive ги вклопува сите ваши уреди со четири порти : Flash Connector е за i OS уреди; Micro USB конекторот е за Android телефони и камера; USB3.0 конекторот е за компјутери/Mac; Конекторот Type-C е за Mac Book Pro и други уреди Type-C (може да работи со i Pad Pro USB C порт). ✔ 【Брз бесплатен простор со 256 GB надворешни Stograe】 -iphone Flash Drive нуди лесен и брз начин за пренесување на фотографии и видеа помеѓу i Phone, i Pad и компјутери. Дозволете ви да ослободите меморија на вашите мобилни уреди без да користите кабел или i Cloud. ✔ 【【18 месеци без загриженост】 - Изработено од метални материјали, MFI овластен конектор и стабилен софтвер за апликации, поддршка на допир/криптирање на код за пас и независен премин на датотеката. Заштитете ги вашите чувствителни датотеки. ✔ 【Автоматска фотографија или резервна копија на Vedio】 -shoot Фотографии/видеа преку камера во апликација и автоматски ги враќаат на USB -уредот Idiskk. Фатете го секој момент од вашиот живот. ✔ 【Гледајте филмови директно од Flash Drive】 -connect и играјте, уживајте во филмови или музики зачувани во флеш -уредот кога сте на патување или патување, поддржуваат повеќето видео формати : (Видеа : AVI, M4 V, MKV, MOV, MP4 , MPG, RM, RMVB, TS, WMV, FLV, 3 GP; AUDIOS : FLAC, APE, AAC, AIF, M4 A, MP3, WAV).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�