• Обновено
ранец со преклопување на Kingsea, ранец со висок капацитет со висок капацитет за патување во кампување за пешачење на отворено спортско пакет

ранец со преклопување на Kingsea, ранец со висок капацитет со висок капацитет за патување во кампување за пешачење на отворено

DEN 127.84
Во магацинот.

Залиха

Отпорен на вода и издржлив : Ранецот е направен од високо рип и водоотпорна ткаенина, обезбедува дополнителна јачина и долготрајни перформанси со најлесната можна тежина. Лесен и преклопен : Ранецот тежи само 0,2lb, што го прави вашето патување лесно. Пресечената големина на ранецот е 10,2*15.3*4,7inch, а преклопената големина е 2,7*4,7inch. Може да се чува во џеб, што е погодно за носење. Пространа капацитет : Овој ранец има голем простор за складирање, простран главен оддел и странични џебови за шишиња со вода или чадори, многу лесен за земање и пристап. Удобно и дишење : ленти за рамо на рамото за дишење со обилно подлога за сунѓер помагаат во олеснување на стресот од рамото. Должината на лентите за рамо е прилагодлива. Примена за повеќе окација : Ултра лесен, ултра-оддалечен, ултра-прекрасен дневен пакет совршен за пешачење, кампување, патување, исто така може да се користи како торба за рамо/торба за патувања/работна деловна кеса/ранец за качување/ранец на отворено. Спецификација : Материјал : Полиестерски димензии : расплетува : 10.2*15.3*4,7 инчен преклоп : 2,7*4,7 инчен пакет Вклучен : 1 x ранец 1 x торба за складирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�