• Обновено
Вкупно делови за електрична енергија 371-12074 Куќиште, DE компатибилно со/замена за Delco 1960888, 1965471, Број на завртки 2, Монт Хул ID 1 10.700мм трактори

Вкупно делови за електрична енергија 371-12074 Куќиште, DE компатибилно со/замена за Delco 1960888, 1965471, Број на завртки

DEN 318.40
Во магацинот.

Залиха

Спецификации : куќиште, де, состав : леано железо, тип на единица : почетници, број на завртки : 2, преку завртки ID : 1/4-20, преку навојни завртки : навој, навојна дупка ID 1 : 10.700mm, монтажна дупка 1 Тип : Неискрена, дебелина на увото на монтирање : 0,449 "/11.400мм, монтажа дупка 2 Тип : Неизвесно, монтирање на уво 2 Дебелина : 0,409" /10.400мм, Монт Дул ID 3 : 10.700мм, монтажна дупка 3 Тип : Неисточна, неоткриено, монтирање на уво 3 Thickness : 0.421"/10.700mm, Includes : Bushing Included, Note : Wet Clutch Housing/133-12013. Replaces OEM Numbers : Arrowhead : SDR2037, Delco : 1960888, 1965471. 1-year warranty protects you after your purchase. We're самоуверено дека нашите производи ќе работат беспрекорно еднаш инсталирани во вашето возило. Но, во редок случај што не го прави тоа, ние ќе ги замениме во секое време во рок од една година од вашата нарачка. Ако имате проблем, ние ќе го направиме секој чекор за да ви помогнеме , Контактирајте нè за замена. 100% ново куќиште за задниот дел, DE изградено за да ги исполни спецификациите на OEM. Спецификати : куќиште, де, композиција : леано железо, тип на единица : почетници, број на завртки : 2, преку завртки ID : 1/4 -20, преку навојни завртки : навојни, монтажни дупка ID 1 : 10.700мм, монтирање на дупка 1 Тип : Неизвесно, дебелина на увото на уво : 0,449 "/11.400мм, монтирање на дупка 2 Тип : Неисполнето, монтирање на уво 2 Дебелина : 0.409" /10.400 MM, Mount Hole ID 3 : 10.700mm, Mount Hole 3 Type : Unthreaded, Mounting Ear 3 Дебелина : 0,421 "/10.700mm, вклучува : вклучен бутче, белешка : куќиште на влажно спојка/133-12013. Заменува OEM броеви : Arrowhead : SDR2037, Delco : 1960888, 1965471. 1-годишна гаранција ве штити по купувањето. Уверени сме дека нашите производи ќе работат беспрекорно еднаш инсталирани во вашето возило. Но, во редок случај дека не е така, ние ќе го замениме во секое време во рок од една година од вашата нарачка. Ако имате проблем, ќе го направиме секој чекор за да ви помогнеме, контактирајте не за замена. 100% ново куќиште за задниот дел, ДЕ е изградено за да ги исполни спецификациите на ОЕМ. ** Потврдете го делот што одговара пред да купите ** Спецификати : Опис : Куќиште, распаѓање : Леано железо Тип : Почеток на завртки : 2 Thru завртки ID : 1/4-20 THRU Завртки навој : Тема на дупката за дупка 1 : 10.700mmmount Hole 1 Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип “ : Unthreadedmounting Дебелина на увото : 0,449 "/11.400mmmount дупка 2 Тип : Unthreaded Mounting Ear 2 Дебелина : 0,409" /10.400mmmount дупка ID 3 : 10.700mmmount Hole 3 Type : Unthreaded Mounting Ear 3 Дебелина : 0,421 "/10.700 MMINCLUDES : Buting Inuting Note NOTNOTEN HOUSTING HOUSTING 3 /133-12013 Replaces OEM броеви : Arrowhead : SDR2037 Delco : 1960888, 1965471.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна
  • Обновено

Специјалитети На природата Мешање Шише И Шампон За Кучиња Концентрат Пакет, Лесен За Читање Мерења Мешање Шише 32 мл, Колоидна

DEN 399.84

МЕШАЊЕ ШИШЕПриродата Специјалитети Шампон Мешање Шишиња се паметна алатка која ќе плати за себе време �

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач
  • Обновено

Ножици за траума Итни Ножици За Раптор Алатка За Нерѓосувачки Челик Преклопливи Ножици За Траума со Машина За Ремени и Прекинувач

DEN 447.68

6 во 1 Ножици За Одговор При Итни Случаи со Секач За Ремени и Прекинувач за Стакло ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАРАКТЕ

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �