• Обновено
Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната за чистење на нозете чиста пети О?

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето на нозете / грбот. Карактеристики : Тежина : 13 унци Димензии : 11 x 10 x 1,5 инчи трајни материјали што се наведнуваат со меки влакне Нејзиниот прв распакување. ✅ 【Преносен чистач на нозе 10,63 x 9,45inches Компактен чистач на стапало, за да можете да ги исчистите нозете во исто време, достапни за мажи и жени. ✅ 【Преносен чистач на нозе 10,63 x 9,45inches Компактен чистач на стапало, за да можете да ги исчистите нозете во исто време, достапни за мажи и жени. Преносен масажер за нозе за туширање е широко користен од спортисти, деца и старешини кои имаат проблеми да ги достигнат нозете во бања или туш. ✅ 【Ослободете се од лош мирис на стапалото】 Мала подлога за масажа на нозете не само што може да ве натера да се опуштите за време на туширање, туку и да се корисни за отстранување на стапалата на калус мртва кожа и масажа помеѓу прстите добро, што може да ја подобри циркулацијата на крвта и да го одржува вашето тело здраво. ★★ Дали некогаш сте им било тешко да се наведнувате за да ги чистат и чистат нозете под туш? Дали некогаш сте сметале дека е опасно кога се потпирате надолу обидувајќи се да се балансирате на едната нога за да го исчистите дното на нозете - дали некогаш сте сакале да ги отстраните мртвите кожа и калус од нозете во секојдневниот живот? Дали некогаш сте посакале да имате бањата за масажа на нозе во домаќинството во туш? Масажарот за чистач за чистач за чистач за туширање на нозе Kethvoz, ќе ви помогне да ги ексфолирате нозете и да ги одржувате чисти на полесен и побезбеден начин за време на туширањето. Преклопен силиконски материјал, го прави овој душек за чистење на нозете може да биде преклопен и да се донесе надвор за патување и лесно кампување. ✅ 【Не-лизгачки дизајн】 Изграден со силни чаши за вшмукување од 128 парчиња, кои можат правилно да останат на подот / wallидот на бањата. ✅ 【Ослободете се од лош мирис на стапалото】 Мала подлога за масажа на нозете не само што може да ве натера да се опуштите за време на туширање, туку и да се корисни за отстранување на стапалата на калус мртва кожа и масажа помеѓу прстите добро, што може да ја подобри циркулацијата на крвта и да го одржува вашето тело здраво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�