• Обновено
Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната за чистење на нозете чиста пети О?

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето на нозете / грбот. Карактеристики : Тежина : 13 унци Димензии : 11 x 10 x 1,5 инчи трајни материјали што се наведнуваат со меки влакне Нејзиниот прв распакување. ✅ 【Преносен чистач на нозе 10,63 x 9,45inches Компактен чистач на стапало, за да можете да ги исчистите нозете во исто време, достапни за мажи и жени. ✅ 【Преносен чистач на нозе 10,63 x 9,45inches Компактен чистач на стапало, за да можете да ги исчистите нозете во исто време, достапни за мажи и жени. Преносен масажер за нозе за туширање е широко користен од спортисти, деца и старешини кои имаат проблеми да ги достигнат нозете во бања или туш. ✅ 【Ослободете се од лош мирис на стапалото】 Мала подлога за масажа на нозете не само што може да ве натера да се опуштите за време на туширање, туку и да се корисни за отстранување на стапалата на калус мртва кожа и масажа помеѓу прстите добро, што може да ја подобри циркулацијата на крвта и да го одржува вашето тело здраво. ★★ Дали некогаш сте им било тешко да се наведнувате за да ги чистат и чистат нозете под туш? Дали некогаш сте сметале дека е опасно кога се потпирате надолу обидувајќи се да се балансирате на едната нога за да го исчистите дното на нозете - дали некогаш сте сакале да ги отстраните мртвите кожа и калус од нозете во секојдневниот живот? Дали некогаш сте посакале да имате бањата за масажа на нозе во домаќинството во туш? Масажарот за чистач за чистач за чистач за туширање на нозе Kethvoz, ќе ви помогне да ги ексфолирате нозете и да ги одржувате чисти на полесен и побезбеден начин за време на туширањето. Преклопен силиконски материјал, го прави овој душек за чистење на нозете може да биде преклопен и да се донесе надвор за патување и лесно кампување. ✅ 【Не-лизгачки дизајн】 Изграден со силни чаши за вшмукување од 128 парчиња, кои можат правилно да останат на подот / wallидот на бањата. ✅ 【Ослободете се од лош мирис на стапалото】 Мала подлога за масажа на нозете не само што може да ве натера да се опуштите за време на туширање, туку и да се корисни за отстранување на стапалата на калус мртва кожа и масажа помеѓу прстите добро, што може да ја подобри циркулацијата на крвта и да го одржува вашето тело здраво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди