• Обновено
Супер Цврст Зашиен Полиестерски Плисиран Вентилатор, 3 на 6 Стапки

Супер Цврст Зашиен Полиестерски Плисиран Вентилатор, 3 на 6 Стапки

DEN 306.56
Во магацинот.

Залиха

Овие Супер Цврсти Зашиени Полиестерски Плисирани Вентилатори имаат зашиени Ленти и нанесени ѕвезди од двете страни. Направено од печатен тежок полиестер, кој изгледа и се чувствува како густ памук, но има издржливост и отпорност на временските услови на најлон. Овие обожаватели имаат заглавие за студиско платно и 3 месинг шипки што ги прави погодни за внатрешна и надворешна употреба. Прекрасните светли бои и дарежливите набори го прават овој вентилатор одличен избор за патриотски декор. Висококвалитетни плисирани вентилатори со апликирани ѕвезди, големина 3 стапки на 6 стапки. Овие навивачи имаат зашиени ленти и аплицирани ѕвезди од двете страни, и ќе изгледаат одлично на вашата куќа или бизнис. Овие обожаватели се убаво изработени, многу цврсти и ќе траат со години. Направено од печатен тежок полиестер, кој изгледа и се чувствува како густ памук, но има издржливост и отпорност на временските услови на најлон.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п