• Обновено
BSEED HOME APLANTER APRANGER SURGE PRATER PRECTORED напон заштитник Директен приклучок во US/SPAIN SLUG Wallид за потиснување на напон на напон на напон, заштитник на пренапони за домашен апарат

BSEED HOME APLANTER APRANGER SURGE PRATER PRECTORED напон заштитник Директен приклучок во US/SPAIN SLUG Wallид за потиснување

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и пролевање на оптоварување. Употреба : За климатизери, замрзнувачи, производители на мраз, машини за перење или какви било големи уреди. Безбедност : Откако напонот ќе се врати во нормала, безбедносниот циклус ќе светне пред да се претвори во зелена боја, зеленото светло ќе се вклучи во кое ќе овозможи струјата да тече додека чека 3 минути. LED индикатор : Индикатори за светлина за нормално, високо, ниско напон и временско задоцнување. Забележете : Печатениот текст и упатството на овој заштитник на пренапони се на шпански јазик. Ве молиме, заклучете го објаснувањето во главните слики. Секое прашање, ве молиме, не двоумете се да не контактирате. ? Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и пролевање на оптоварување. Школката е направена од материјал за ретардант на пламен на компјутер. Може да се грижи за вашите домашни уреди. ? Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и пролевање на оптоварување. Школката е направена од материјал за ретардант на пламен на компјутер. Може да се грижи за вашите домашни уреди. Топло прашување : Печатениот текст и упатството на овој заштитник на пренапони се на шпански јазик. Ве молиме, заклучете го објаснувањето во главните слики. Секое прашање, ве молиме, не двоумете се да не контактирате. Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и употреба на оптоварување на оптоварување : За климатизерите, замрзнувачите, производителите на мраз, машините за перење или безбедноста на големите уреди : Откако напонот ќе се врати во нормала , безбедносниот циклус ќе светне пред да се претвори во зелена боја, зелената светлина ќе се вклучи во која ќе овозможи струјата да тече додека чека 3 минути LED индикатор : индикатори за светлина за нормално, високо, ниско напон и временско одложување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија
  • Обновено

Канцелариски Книжарници Декорација На Библиотека Креативна Книга Штанд Жирафа Метал Железо Книга Задебелена Книга Потпрена Канцеларија

DEN 3.00

Украсете ја вашата работна соба и одржувајте ги вашите книги организирани и со оглед на тоа,заоблените �

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен
  • Обновено

ГОРС Притиснете На Ноктите Краток Лак,Еднократно Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти Мек Гел Лажни Нокти, Полу-Транспарентен

DEN 801.60

Гел комплет за нокти може да се користи многу пати, можете да го замените печатот на ноктите според разл�

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив
  • Обновено

Селфи Прстен Светло Со Држач, Пренослив 10 ин Прстен Телескопско Биро Со Мека Светлина Пополнете Ја Светлината со 16 ин Прилагодлив

DEN 3.00

Заштеда на енергија : Усвојува интелигентна led светлосна група, до осветленост ОД 1000 LM, максималната раб�