• Обновено
BSEED HOME APLANTER APRANGER SURGE PRATER PRECTORED напон заштитник Директен приклучок во US/SPAIN SLUG Wallид за потиснување на напон на напон на напон, заштитник на пренапони за домашен апарат

BSEED HOME APLANTER APRANGER SURGE PRATER PRECTORED напон заштитник Директен приклучок во US/SPAIN SLUG Wallид за потиснување

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и пролевање на оптоварување. Употреба : За климатизери, замрзнувачи, производители на мраз, машини за перење или какви било големи уреди. Безбедност : Откако напонот ќе се врати во нормала, безбедносниот циклус ќе светне пред да се претвори во зелена боја, зеленото светло ќе се вклучи во кое ќе овозможи струјата да тече додека чека 3 минути. LED индикатор : Индикатори за светлина за нормално, високо, ниско напон и временско задоцнување. Забележете : Печатениот текст и упатството на овој заштитник на пренапони се на шпански јазик. Ве молиме, заклучете го објаснувањето во главните слики. Секое прашање, ве молиме, не двоумете се да не контактирате. ? Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и пролевање на оптоварување. Школката е направена од материјал за ретардант на пламен на компјутер. Може да се грижи за вашите домашни уреди. ? Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и пролевање на оптоварување. Школката е направена од материјал за ретардант на пламен на компјутер. Може да се грижи за вашите домашни уреди. Топло прашување : Печатениот текст и упатството на овој заштитник на пренапони се на шпански јазик. Ве молиме, заклучете го објаснувањето во главните слики. Секое прашање, ве молиме, не двоумете се да не контактирате. Најдобра заштита : Заштитете од висок и низок напон, кафеава, шик, инстант наплив, прекин на електрична енергија, флуктуација на напон и употреба на оптоварување на оптоварување : За климатизерите, замрзнувачите, производителите на мраз, машините за перење или безбедноста на големите уреди : Откако напонот ќе се врати во нормала , безбедносниот циклус ќе светне пред да се претвори во зелена боја, зелената светлина ќе се вклучи во која ќе овозможи струјата да тече додека чека 3 минути LED индикатор : индикатори за светлина за нормално, високо, ниско напон и временско одложување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,
  • Обновено

QBOMB Четка И Држач За Метла Држач За Ѕид, Тешка Закачалка За Метла Држи До 11 Алатки, Организатор На Метла За Систем За Складирање,

DEN 788.80

Решетката за алати со врвен квалитет држи џогери, метли или спортска опрема и решетка за алати за склади

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен
  • Обновено

Рехоми 350в Електричен Моторен Контролер Без Четки за 1 Контролер На Мотор Електричен Контролер Без Четки Контролер На Електричен

DEN 0.33

1.Возете мотор стартувајте непречено, возете удобно 2.Качувањето е, звукот на моторот е мал, бучава од гум