• Обновено
Прекинувач за исклучување на батеријата Iryna 12-48 V Господар на батерија го прекина исклучениот изолаторски прекинувач Макс. 32V DC 100A CONT 150A INT ON-OFF BAWER BATERY прекинувачи за ?

Прекинувач за исклучување на батеријата Iryna 12-48 V Господар на батерија го прекина исклучениот изолаторски прекинувач Макс.

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Прекинувач за напојување 32 V 100 A : Прекинувач на изолатор на батерија Висока моќност 150 засилувачи наизменични, 100 засилувачи континуирани на 32 V DC MAX, моќност на вртење : 500 засилувачи 5 секунди. Прекинувач за заштита на истекување : Прекинувачот за исклучување на батеријата може да се користи за да се исклучи батеријата на возилото или бродот кога не се во употреба за да се обезбеди безбедност. Издржлива употреба : Нашиот прекинувач за прекин на нашиот мајстор за батерии на автомобили е изработен од пластика со тешки ABS за безбедност, куќиштето може да се спротивстави на грубите морски услови. Функција на прекинувачот : 2p SPST Off-ON, Дупка за инсталација : 29мм. Белешка : Покривот на овој прекинувач за исклучување на батеријата не може да се отстрани. Широка апликација : Вграден водоотпорен прекинувач за убивање на батерии : Универзален за автомобили, SUV, камиони, мотоцикли, јахти, чамци, комбиња, итн. Макс, моќност на вртење : 500 засилувачи 5 секунди. Прекинувач за заштита на истекување : Прекинувачот за исклучување на батеријата може да се користи за да се исклучи батеријата на возилото или бродот кога не се во употреба за да се обезбеди безбедност. Издржлива употреба : Нашиот прекинувач за прекин на нашиот мајстор за батерии на автомобили е изработен од пластика со тешки ABS за безбедност, куќиштето може да се спротивстави на грубите морски услови. Функција на прекинувачот : 2p SPST Off-ON, Дупка за инсталација : 29мм. Белешка : Покривот на овој прекинувач за исклучување на батеријата не може да се отстрани. Широка апликација : Вграден водоотпорен прекинувач за убивање на батерии : Универзален за автомобили, SUV, камиони, мотоцикли, јахти, чамци, комбиња, итн. Овој прекинувач за исклучување на батеријата може да се користи со системи под 32 V DC за да се изолира и обезбеди електричен систем, Оценети 150 засилувачи наизменични, 100 засилувачи континуирани на Max.32 V DC. Операција : Вклучено/исклучено 2 позиции. Компатибилни модели : . За сите стандардни батерии од 12 V-32 V автомобили во автомобили, мотоцикли, камиони, чамци, мобилни домови, итн. За лесно исклучување на батеријата за време на подолги паузи. Прашања и Одговори. Прашање : Која дупка е потребна за монтирање?. Одговор : Дупката за монтирање ќе треба да биде 29мм. Прашање : Која нишка ги имаат врските на верзијата 100А?. Одговор : М6.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(