• Обновено
Музичка кутија UXZDX Cujux, сјајна гроздобер телефонска форма во форма на музичка кутија црна модел музичка кутија за домашна канцеларија Декор Декорирање Играчка за п?

Музичка кутија UXZDX Cujux, сјајна гроздобер телефонска форма во форма на музичка кутија црна модел музичка кутија за домашна

DEN 3208.96
Во магацинот.

Залиха

★ Lубовник Свадба /Дома /канцеларија Декор Музичка кутија Класичен телефонски фигурински десктоп кутија за накит луксузен подарок со висок квалитет музичка кутија. ★ Симулација на класичното телефонско моделирање, многу исклучително и добро изработено. ★ Како да се користи : Кога ќе го свртите бројот за бирање, вметнете ја рамката за телефон во дупката над дигиталниот број и поврзете ја телефонската линија со микрофонот, и овој пат ќе ringвони музиката на Алис. ★ Одличен додаток за украс за десктоп/спална соба или приказ за домашно мебел/реквизити за фотографија; Исто така добро за подарок за роденден /свадба, итн. ★ Главен материјал : пластика. ★ Lубовник Свадба /Дома /канцеларија Декор Музичка кутија Класичен телефонски фигурински десктоп кутија за накит луксузен подарок со висок квалитет музичка кутија. ★ Симулација на класичното телефонско моделирање, многу исклучително и добро изработено. ★ Како да се користи : Кога ќе го свртите бројот за бирање, вметнете ја рамката за телефон во дупката над дигиталниот број и поврзете ја телефонската линија со микрофонот, и овој пат ќе ringвони музиката на Алис. ★ Одличен додаток за украс за десктоп/спална соба или приказ за домашно мебел/реквизити за фотографија; Исто така добро за подарок за роденден /свадба, итн. ★ Главен материјал : пластика. - lубовник свадба /дом /канцеларија декор музичка кутија класична телефонска фигура десктоп кутија за накит луксузен подарок со висок квалитет музички бокс- симулација на класичното телефонско моделирање, многу исклучително и добро изработено. Вметнете ја телефонската рамка во дупката над дигиталниот број и поврзете ја телефонската линија со микрофонот, а овој пат ќе ringвони музиката на Алис. Исто така добро за подарок за роденден /свадба и сл. Не користете прекумерна употреба кога ротирате. Ве молиме, престанете да се вртите кога чувствувате отпор, за да не го оштетите машината јадро! Табела со големина : приближно. 17,5 x 17,5 x 16.5cmpackage Вклучува : 1 парче класична телефонска музичка кутија.

Основни карактеристики

This product has two colors, black and white random delivery!:
- When using music box, please do not stop or manual intervention to avoid damage. Do not overuse when rotating. Please stop turning when you feel resistance, so as not to damage the machine core!:
Size Chart:
Approx. 17.5 x 17.5 x 16.5cm:
Package Includes:
1 Piece Classical Telephone Figurine Music Box :

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п