• Обновено
Музичка кутија UXZDX Cujux, сјајна гроздобер телефонска форма во форма на музичка кутија црна модел музичка кутија за домашна канцеларија Декор Декорирање Играчка за п?

Музичка кутија UXZDX Cujux, сјајна гроздобер телефонска форма во форма на музичка кутија црна модел музичка кутија за домашна

DEN 3208.96
Во магацинот.

Залиха

★ Lубовник Свадба /Дома /канцеларија Декор Музичка кутија Класичен телефонски фигурински десктоп кутија за накит луксузен подарок со висок квалитет музичка кутија. ★ Симулација на класичното телефонско моделирање, многу исклучително и добро изработено. ★ Како да се користи : Кога ќе го свртите бројот за бирање, вметнете ја рамката за телефон во дупката над дигиталниот број и поврзете ја телефонската линија со микрофонот, и овој пат ќе ringвони музиката на Алис. ★ Одличен додаток за украс за десктоп/спална соба или приказ за домашно мебел/реквизити за фотографија; Исто така добро за подарок за роденден /свадба, итн. ★ Главен материјал : пластика. ★ Lубовник Свадба /Дома /канцеларија Декор Музичка кутија Класичен телефонски фигурински десктоп кутија за накит луксузен подарок со висок квалитет музичка кутија. ★ Симулација на класичното телефонско моделирање, многу исклучително и добро изработено. ★ Како да се користи : Кога ќе го свртите бројот за бирање, вметнете ја рамката за телефон во дупката над дигиталниот број и поврзете ја телефонската линија со микрофонот, и овој пат ќе ringвони музиката на Алис. ★ Одличен додаток за украс за десктоп/спална соба или приказ за домашно мебел/реквизити за фотографија; Исто така добро за подарок за роденден /свадба, итн. ★ Главен материјал : пластика. - lубовник свадба /дом /канцеларија декор музичка кутија класична телефонска фигура десктоп кутија за накит луксузен подарок со висок квалитет музички бокс- симулација на класичното телефонско моделирање, многу исклучително и добро изработено. Вметнете ја телефонската рамка во дупката над дигиталниот број и поврзете ја телефонската линија со микрофонот, а овој пат ќе ringвони музиката на Алис. Исто така добро за подарок за роденден /свадба и сл. Не користете прекумерна употреба кога ротирате. Ве молиме, престанете да се вртите кога чувствувате отпор, за да не го оштетите машината јадро! Табела со големина : приближно. 17,5 x 17,5 x 16.5cmpackage Вклучува : 1 парче класична телефонска музичка кутија.

Основни карактеристики

This product has two colors, black and white random delivery!:
- When using music box, please do not stop or manual intervention to avoid damage. Do not overuse when rotating. Please stop turning when you feel resistance, so as not to damage the machine core!:
Size Chart:
Approx. 17.5 x 17.5 x 16.5cm:
Package Includes:
1 Piece Classical Telephone Figurine Music Box :

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Обновено

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Европска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска
  • Обновено

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска

DEN 159.84

Големина и материјал : метални производи од 8 x 12 инчи Направено со најновата технологија, не згаснува За�