• Обновено
JETEC 2 парчиња Среќни Денот на вineубените на Денот на вineубените, дрвени срцеви wallидови, украсен занаетчиски декор, висина за занаетчиски знак за занаетчиски знак со з

JETEC 2 парчиња Среќни Денот на вineубените на Денот на вineубените, дрвени срцеви wallидови, украсен занаетчиски декор, висина

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Романтичен Loveубов дизајн : getе добиете 2 дрвени знаци на виси на в Valentубените во розова боја и ќе дојдете со облик и срце на автомобилот, 2 различни стилови; Секој стил има различни симпатични и исклучителни обрасци, како што се, срца, балони, lovesубовни клучеви и така натаму, направете ја декорацијата поубава и романса. Декорациите на в Valentубените : Овие дрвени розови декори на срцето прават убави додатоци во вашата соба во некои важни денови; Украсете ја вашата соба со овие loveубовни приврзоци, направете ја вашата романтична забава повеќе топла и незаборавна за да го поздравите пристигнувањето на вашата lубовница; Правилните подароци за вашиот пријател кој има lубовник. Широк спектар на употреба : Овие 2 форми Дрвени декорации на в Valentубените можат лесно да се обесхрабрат на wallsидови, врати, прозорци, автомобили и какви било места што ги сакате, црвените панделки обесени од пред-исечени дупки се погодни за да ги украсите, нема потреба од други лепила или Комплексни алатки. Квалитетен материјал : Овие wallидни плакети на в Valentубените се изработени од квалитетно дрво, кои се издржливи и не се лесни за избледување и кршење, можат да се користат постојано, ќе ви служат долго време; Тие се убави и привлечни, со убава текстура на површината, чиста печатење и светли бои. Погодна големина : Дрвениот знак за виси во форма на срце е во должина од 24 см/ 9,4 инчи, во ширина од 20 см/ 7,9 инчи, а знакот во форма на автомобил е приближно. 28 x 18 cm/ 11 x 7 инчи, вистинската големина може да се постави на вратата, нема да заземе простор, но видлив, тие се соодветни парчиња за декорација за вас. 2 парчиња Среќни Денот на вineубените на Денот на вineубените, дрвени срцеви wallидови, украсен занаетчиски знак за занаетчиски знак за занаетчиски знак со закачалка за врата за декорација на wallидови на вратата, розови карактеристики : Погодно за употреба : Срцето и автомобилот во форма Пред-исечени дупки за лесно виси, можете лесно да го закачите знакот на влезната врата и wallидот, ако сакате да го промените местото за да висат, само земете го јажето и да го промените на целната локација. Незаборавно и топло : соодветен избор за затворен украс да го поздрави вашиот lубовник. На Денот на вineубените, украсете ја вашата соба со дрвени приврзоци за loveубов, добредојде на пристигнувањето на вашата lубовница, направете ја вашата романтична забава да биде топла и незаборавна. Симпатична дизајн : Наш знак за дрвена декорација на вineубените дизајниран со разновидни слатки и живописни обрасци, како што се црвено срце, балони, клуч за loveубов и некои очигледни зборови „Среќен ден на вineубените“ и „Loveубов“, што го прават висината повеќе и романса. Спецификации : Боја : Како што сликите покажуваат големина : срце : 24 x 20 cm/ 9.4 x 7,9 инчи облик на автомобил : 28 x 18 cm/ 11 x 7 инчи Материјал : Дрвен пакет вклучува : 2 x Среќни плакети за Денот на вineубените Дрвени белешки : Ве молиме, дозволете a Мала грешка на големината поради рачното мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На
  • Обновено

Гросун 10 Пакувања Бел Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Вентилатор Преклопен Вентилатор За Свадбена Забава и Украсување На

DEN 1561.60

Можете да ги изберете навивачите според вашите желби и потреби ●Што Би Можеле Да Направат Нашите Венти�