• Обновено
Белиот рутер парчиња FF302 Counter Face Charth Bore Bore Carbide Tupped 3/8-инчен бројач со дијаметар.136 Пилот дијаметар и должина од 6 инчи

Белиот рутер парчиња FF302 Counter Face Charth Bore Bore Carbide Tupped 3/8-инчен бројач со дијаметар.136 Пилот дијаметар и

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид. Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Индустриски квалитет. Компанијата Whiteside Machine е во деловна активност на рутерот повеќе од 30 години, обезбедувајќи им на клиентот квалитетни производи, а во исто време се обидува да постигне целосно задоволство на клиентите. Неколку списанија за обработка на дрво го тестираа Вајтсајд наспроти конкуренцијата и го избраа Вајтсајд како победник за најдобри рутер -битови достапни на пазарот. Компанијата Whiteside Machine е основана во 1970 година како машинска продавница за општа намена во подрумот на Бил, заедно со цврста контрола на квалитетот, витални повратни информации од клиентите и широко тестирање на терен. Компанија за машини за белци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�