• Обновено
Адидас Оригиналс Панталони за автентика на момчињата

Адидас Оригиналс Панталони за автентика на момчињата

DEN 749.76
Во магацинот.

Залиха

Увезени. Повлечете го затворањето. Редовното вклопување не е тесно и не е лабаво, совршено вклопување помеѓу. Овие пријатни панталони ја инспирираат директно од архивите Адидас. Контрастните странични панели покажуваат 3-ленти за класичен спортски изглед. Тие се направени од руно за топло, меко чувство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди