• Обновено
80см кружен шарен флексибилен преклопен PDR PDR поставен светлосен рефлекторски табла за заби, за поправка на заби на возило на возилото гребење на вратата од возилото

80см кружен шарен флексибилен преклопен PDR PDR поставен светлосен рефлекторски табла за заби, за поправка на заби на возило

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

1. ★ Материјал : Висококвалитетна ткаенина, мека светлина, па дури и одраз. Наменето за мало оштетување на вратата и град. Тоа е поудобно за употреба отколку мал шарен рефлектор. 2. ★ Корисност : Погодно за откривање на голем Дент. Бидејќи на големата рефлективна област, полесно е да се открие вовлекувањето што треба да се санира. Економски удобни алатки за поправка на тестирање во домаќинството и гаражата. 3. ★ Карактеристики : За проверка каде е забите на телото на автомобилот. Висока квалитетна ткаенина со мека светлина, па дури и рефлексија. Особено дизајнирана за мали врата и штети од град. 4. ★ Дизајн : PDR лента за ленти за ленти за површински вдлабнатини од сите видови рамен метал. Отстранување на забите, безболна линија за поправка линија на производот. Особено дизајниран за мали врати од врата и штета на град. 5. ★ 100% услуга : Ако сте збунети околу квалитетот на производот или имате други прашања, можете да ни испратите е -пошта и ние ќе бидеме среќни да го решиме проблемот за вас. Ако не сте задоволни или несоодветни за производот, можете да контактирате со нас и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. 1. ★ Материјал : Висококвалитетна ткаенина, мека светлина, па дури и одраз. Наменето за мало оштетување на вратата и град. Тоа е поудобно за употреба отколку мал шарен рефлектор. 2. ★ Корисност : Погодно за откривање на голем Дент. Бидејќи на големата рефлективна област, полесно е да се открие вовлекувањето што треба да се санира. Економски удобни алатки за поправка на тестирање во домаќинството и гаражата. 3. ★ Карактеристики : За проверка каде е забите на телото на автомобилот. Висока квалитетна ткаенина со мека светлина, па дури и рефлексија. Особено дизајнирана за мали врата и штети од град. 4. ★ Дизајн : PDR лента за ленти за ленти за површински вдлабнатини од сите видови рамен метал. Отстранување на забите, безболна линија за поправка линија на производот. Особено дизајниран за мали врати од врата и штета на град. 5. ★ 100% услуга : Ако сте збунети околу квалитетот на производот или имате други прашања, можете да ни испратите е -пошта и ние ќе бидеме среќни да го решиме проблемот за вас. Ако не сте задоволни или несоодветни за производот, можете да контактирате со нас и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Спецификација : Преклопување со голема големина на преклопување погоден за откривање на големи прегратки каде што се вдлабнуваат телото. Дизајнирано за мало оштетување на вратата и град. : Pdrsize : 80.5*78.5cm/31.69*30.9inpackage Вклучува : 1*PDR Постави рефлексија : ★ Поради разликите помеѓу различните дисплеи, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. ★ Поради рачно мерење и различни методи за мерење, ве молиме дозволете девијација од 1-3 см. Ви благодарам!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На
  • Обновено

Смешен Животински Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка За Организатор На

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�