• Обновено
Gigabyte GV-N207SGAMING OC-8GD GeForce RTX 2070 Super Gaming OC 8G Graphics Card, 3x вентилатори на ветерници, 8 GB 256-битна GDDR6, видео картичка

Gigabyte GV-N207SGAMING OC-8GD GeForce RTX 2070 Super Gaming OC 8G Graphics Card, 3x вентилатори на ветерници, 8 GB 256-битна

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Напојувано од Ge Force RTX 2070 Супер интегриран со 8 GB GDDR6 256-битен мемориски интерфејс. Систем за ладење 3x 3x со алтернативни вентилатори за вртење. RGB Fusion 2.0 - Синхронизирајте со други уреди AORUS. Метална задна плоча. Напојувано од Geforce RTX 2070 Super. Nvidia Turing Architecture & Ray Ray Tracing. Систем за ладење на ветерни сили 3x со алтернативни вентилатори за вртење. Интуитивни контроли со моторот Aorus. Основен часовник 1815 година. 8 GB 256 бит GDDR6. 1 x HDMI, 3 x Display Port. PCI Express 3.0 X16. Напојувано од Geforce RTX 2070 Super. Nvidia Turing Architecture & Ray Ray Tracing. Систем за ладење на ветерни сили 3x со алтернативни вентилатори за вртење. Интуитивни контроли со моторот Aorus. Основен часовник 1815 година. 8 GB 256 бит GDDR6. 1 x HDMI, 3 x Display Port. PCI Express 3.0 X16. Напојувано од Geforce RTX 2070 Super Nvidia Turing Architecture и Ray Ray Tracing Tracing Force Force 3x Систем за ладење со алтернативни вентилатори за вртење Интуитивни контроли со AORUS моторниот часовник 1815 MHz 8 GB 256 бит GDDR6 1 X HDMI, 3 x Display Port PCI Express 3.0 X16.Memory Bandwidth (GB/Sec) : 448 GB/s. Системот за ладење на Windforce 3x има 3x 82mm Уникатни вентилатори на сечилото, алтернативно вентилатор за вртење, 6 композитни бакарни топлински цевки, директен допир на топлинска цевка и 3Д активна функционалност на вентилаторот, заедно испорачувајќи ефикасен капацитет за дисипација на топлина за повисоки перформанси на пониски температури. Протокот на воздухот се прелева од триаголниот раб на вентилаторот и непречено се водеше низ кривата на 3Д -лентата на површината на вентилаторот, ефикасно подобрувајќи го протокот на воздух.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол