• Обновено
3S USB Type-C до 12.6V модул за полнач на батерии Li-Ion Parter Batter Charger Step Up Boost Boost Batter Batter Charger Module Module

3S USB Type-C до 12.6V модул за полнач на батерии Li-Ion Parter Batter Charger Step Up Boost Boost Batter Batter Charger Module

DEN 177.44
Во магацинот.

Залиха

Фреквенција на префрлување до 1 MHz. Квази-CV режимот компензира за губење на напон на напон и отпорност на напон на батеријата и отпорност на жици. Заштита на пренапон на батеријата. LED индикатор : LED „CR“ е индикатор за статус на полнење. „ОК“ ЛЕР е целосно наполнет или постојан режим на напон ;. Температура на работното опкружување -40 ℃ до +85. Големина 39мм x 18мм x 6,3мм. Тежина : 5г. Фреквенција на префрлување до 1 MHz. Квази-CV режимот компензира за губење на напон на напон и отпорност на напон на батеријата и отпорност на жици. Заштита на пренапон на батеријата. LED индикатор : LED „CR“ е индикатор за статус на полнење. „ОК“ ЛЕР е целосно наполнет или постојан режим на напон ;. Температура на работното опкружување -40 ℃ до +85. Големина 39мм x 18мм x 6,3мм. Тежина : 5г. 3-клетки (3 S) 12.6 V Верзија : Влезен напон : DC 3-6 V (Препорачано DC 5 V) Влезна струја : 4 A излезен напон : 12.6 V излезна струја : 1.48 A 4-клетки (4 S) 16.8 V Верзија : Влезен напон : DC 3-6 V (Препорачана DC 5 V) Влезна струја : 4 A Напон на полнење : 16.8 V Струја за полнење : 1.12a.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�