• Обновено
Дија. 6 инчи дупка 1,26 Ширина: 0,4 Тип: 1А1 директно абразивно тркало за мелење дијаманти за карбид

Дија. 6 инчи дупка 1,26 Ширина: 0,4 Тип: 1А1 директно абразивно тркало за мелење дијаманти за карбид

DEN 607.20
Во магацинот.

Залиха

Директно тркало за мелење на дијаманти што се користи за обработка на конусна, цилиндрична и рамна површина, цилиндрични и конусни решетки. Машинска обработка на делови од цилиндрични површини и површински краеви на една поставеност. Машинирање на вдлабнатини и слотови на марки со карбид. Острежување и завршување на алатките за карбид. Материјал : дијамант, алуминиум; Бонд : Обврзница за смола. Дијаметар : 6 инчи (150мм.). Дупка Дија : 1,26 инчи (32мм.). Ширина : 0,4 инчи (10мм.). Директно тркало за мелење на дијаманти што се користи за обработка на конусна, цилиндрична и рамна површина, цилиндрични и конусни решетки. Машинска обработка на делови од цилиндрични површини и површински краеви на една поставеност. Машинирање на вдлабнатини и слотови на марки со карбид. Острежување и завршување на алатките за карбид. Материјал : дијамант, алуминиум; Бонд : Обврзница за смола. Дијаметар : 6 инчи (150мм.). Дупка Дија : 1,26 инчи (32мм.). Ширина : 0,4 инчи (10мм.). Се користи за обработка на конусна, цилиндрична и рамна површина, цилиндрични и конусни решетки. Машинска обработка на делови од цилиндрични површини и површински краеви на една поставеност. Машинирање на вдлабнатини и слотови на марки со карбид. Острежување и завршување на алатките за карбид.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска
  • Обновено

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска

DEN 159.84

Големина и материјал : метални производи од 8 x 12 инчи Направено со најновата технологија, не згаснува За�

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни
  • Обновено

НАЛЕПНИЦИ ЗА ПЛОЧКИ ОД ХОЛСКЕАТ 27 парчиња Стапчиња На Трансфери На Плочки Самолепливи Ѕидни Винилни Налепници САМОСТОЈНИ Водоотпорни

DEN 0.67

[УНИКАТЕН СТИЛ НАЛЕПНИЦИ ДИЗАЈН] дали сакате да ја декорирате вашата бања или кујна без да инвестирате в