• Обновено
Miipat Бебе девојки Туту фустан со трепет ракав за мали деца, фустани за фустани, пеперутка роденденска забава принцеза сандерс

Miipat Бебе девојки Туту фустан со трепет ракав за мали деца, фустани за фустани, пеперутка роденденска забава принцеза сандерс

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. [Исклучителен дизајн] Бебе девојки Туту фустан е изработен од мека памучна обвивка и полиестерска мрежа. Ткаенината е супер дише, истегната, лесна и не мора да се грижите за намалување или згаснување во миењето. [Идеален подарок] Девојки девојки Тул фустан украсена со 3Д пеперутки, чии крилја беа испрскани со прстен на сјај за да ги направат искра на сонцето. Оваа едноставна симпатична sundress е несомнено идеален подарок како прва роденденска облека на девојчето. [Различни прилика] Детските слоевити фустани се совршени за повеќето прилики, како што се роденденска забава, сценска изведба, свадба, подароци за туш за бебиња, крштевање, реквизити за фотографии, плажа, семејна вечера, активности на отворено, секојдневно носење, матурска, итн. [Факултативна големина ] Роденденски фустан за девојчиња погоден за 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години. Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно со мерењето на вашето бебе и потоа изберете ја вашата големина. [Топол врв] Фустанот за забави без ракави е лесно да се брчки кога долго време се исцеди во торбата, па се препорачува да го обесувате некое време пред да го користите. Измијте го фустанот за дете Туту со рака со нежна ладна вода (не топла вода), неразбиран и оставете да се исуши. Премиум ткаенина : Направено од премиум лале и памучна обвивка, таа е не-четка и многу мека. Размислен подарок : Девојки фустани од Туту се погодни и за обичен стил и за разни прилики, како што се : свадбена забава/празнична забава/страницата/церемонијата/фотосесијата. Предлози за појавување : Фустаните за бебиња од тули можат да се носат сами како sundresses во лето, со хеланки во поладни денови и со палта и чорапи во зима. Топли совети : Предлагаме да дозволиме здолништето на малото девојче да виси за одреден временски период и да ја изедначи ткаенината, така што здолништето ќе биде поубаво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали
  • Обновено

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(